Svokra

Príspevok v téme: Svokra
Leasom

Ahojte. Je normálne, aby sa svokra o nič nezaujímala? Býva od nas 6 km, mame ročného, jej prvorodeneho vnuka, poslednýkrát ho videla na Vianoce, odvtedy zavolala manželovi párkrát že ako sa jemu darí a ci je malý ôk,,,a ze co robíme.... A na otázku ze reči nepríde tak povie ze nemá čas, pritom je na dôchodku 62 ročná, úplne zdravá fit žena.... Chápete to?keď si niekto myslí že ma niečo proti mne, neviem o tom.... Ničím som ju neurazila, nič som jej nespravila.... Ma manžela ktorý pracuje v zahraničí, momentálne je od Vianoc doma, môj muž mi vravel ze je to idiot asi ju tyra alebo neviem co...... Zeby koli tomu sa bála prísť pozrieť malého? Fakt neviem

SvokraDiabol

Bud rada a dakuj bohu, ze to tak je ako to je. Tvoja svokra je pozehnanim. Ani nevies coho su ine svokry schopne a doslova ta dokazu dohnat do sialenstva, na psychiatriu a tvojho partnera zmanipulovat k tomu aby ste sa rozviedli a potom s jej pomocou ta obrat o vsetky peniaze a aj o dieta...

Mala by si jej prist osobne nohy vybozkavat a zaplatit dovolenku na Hawaii.

mylady

Tak treba sa asi zmierit s tym, ze to nie je typicka babka a svokra :) Mozno ma fakt ine problemy ako vas navštevovať, btw iné zeny na tvojom mieste by boli rady. Ale ak ti to tak strasne vadí, upec kolac, nahod hollywoodsky usmev a pozvi sa k nej. A narovinu sa spytaj co sa deje. Podla jej reakcie budeš zrejme vediet viac. Aj ked celkom nechápem, preco ti to prekaza, myslim, ze to s tebou nema nic spoločné. Možno ma sama depky a nechce vas otravovat, ale to vie len ona sama... A možno je to flegmaticka, ma svoj zivot, zaujmy a konecne ma svoj klud, o svoju rodinu a deti sa starala cely zivot a chce mat svaty pokoj. Moznosti je vela, takto su to len dohady.

ahjaj

Lesom, ak zavolá o 2 hodiny to je v pohode. Ja volám raz a keď nezdvihnú, zavolajú späť. A neurazim sa, že kedy. Ak na druhý deň, tak na druhý deň. Žiadne tisíckrát nezdvíha. Ak nezavolal späť, nechám tak.
Myslim, že celý kontakt so svokrovcami nechaj na manžela. A prestaň sa zozbierať nad niečím, čo nezmeníš. Teš sa z malého a venuj sa pozitívnym myšlienkam.

Leasom

Zavolať jej? Miliónkrat sa jej volalo, stokrát nedvíhla alebo keď zavolala naspäť tak o dve hodiny a telefonovala zo záchoda alebo keď on zaspal..... Tak aby on nepočul, a ja mam tam ísť? Tak ako môžme ísť my a ona nám nedvíha tel, tak môžu prísť aj oni,,,, a starého? Malého videl len raz odkezy žije, a tisíckrat ho manžel volať ze príď treba mi pomôcť pomalovat izbu alebo s niečím inym

ahjaj

pozri Leasom, teraz je Veľká noc, a patrí sa, aby syn išiel poliať svoju matku. Tak sa k nemu pripojíte a pre svokra donesieš Ty čokoládového zajačika, ak Ťa poleje. Ak bývate neďaleko, nevidím problém, prečo by ste k nej nemohli zájsť vy a prečo stále ona má vyvolávať. Normálne jej zavolajte dvakrát do týždňa, len tak ako sa má, je predsa len staršia, a každý druhý týždeň ju choďte navštíviť. Posťažuj sa jej, že nemáš mamičku, a tak veľmi jej závidíš, že jej mal kto pomáhať a Tebe nemá kto. Že na to, ak chceš ísť ku kaderníčke, musíš poprosiť kamarátku, či by nedohliadla na malého, lebo inak k vám nikto nechodí, kto by pomohol.
A musí byť sprostá, keď nepochopí. A so svokrom to nesúvisí, je to aj jeho vnúča, jeho zaujíma vnúča? A furt pije, že vy nie ste ani na svokru, ani na svokra zvedaví a nejdete k nim?
Ale začni teraz oponovať že tak a hentak.
Mám dojem, že si si zaumienila, že sa na svokru budeš hnevať a tu od ľudí na fóre očakávaš, aby Ti za Tvoj hnev aplaudovali. Ja Ti tlieskať nebudem.
Ak chceš zmeniť svet, nesťažuj sa na iných ľudí a začni so zmenou sama u seba.

Bubliii

Z mojho pohladu jedina, kto sa tu uraza a vyraba si vlastne problemy, si ty. Lebo nic nie je dobre bez ohladu na to, co ti tu kto napise. Ale tak rob, ako myslis, tvoj zivot, tvoje rozhodnutia..

Leasom

Ze poviem pravdu ze takto sa babka správať nemá, už som iná? Už som z inej planéty? Som sebecká voči nej? Ale ona nieje blbá voči nám, že? To je všetko v poriadku,
Povieš pravdu a hneď sa niekto urazi

Leasom

Ôk starký pôjde preč, malý si za mesiac zvykne na babku, za mesiac, dva..
Starký sa vráti, zasa bude doma sedieť 6 mesiacov a malému poviem ze zlatko nemôžme ísť do babky lebo dedko je doma a babka sa o teba znova nezaujíma...
Vy o com trepete? Všetko sa netoci okolo mňa, to je dieťa, tiež si asi zvykne že sa starká oňho zaujíma a príde deň keď ju zasa neuvidí 4,5 mesiacov.....
Je to ôk že?