Sklamaný

Príspevok v téme: Sklamaný
Juro531

Som sklamaný že voľby vyhrala kandidátka ktorá podporuje Lgbti,najviac ma hnevá že vpriamom prenose povedala že ju podporili kňazi .Čo je podľa môjho názoru obrovská lož.Krestania nikdy nebudú podporovať ľudí rovnakého pohlavia aby tvorili rodinu.Ludia naozaj vám už nezáleží na tradičnej rodine?Nebude to aj tým že kopec starších ľudí nevie vôbec otom čo je to Lgbti?a preto ju volili.

Dudda

To, co ty propagujes nie je krestanstvo, ale fanatizmus a sekta. Sex pred manzelstvom s 1 milovanym partnerom nezakazoval Boh, ani krestanstvo, ale cirkev.
Ako krestanka som aj za potraty, je to kazdej zeny slobodne rozhodnutie. Neviem, co do toho kafru muzi.

Sonie

Ale veď ešte nie je nič dohrané, 30.marca v druhom kole sa rozhodne, napriek tomu že momentálne vysoko vyhrala.

Kr

A Dudda, v prvom rade ty ako krestanka by si sa mala zamysliet. Volila si aj potraty. To je krestanstvo? Najprv nezodpovedne zit, spoliehat sa na antikoncepciu. Uzivat si to, co malo byt zakazane, teda sex pred manzelstvom nie za umyslom splodit dieta a potom, ked sa nieco pokasle, zavrazdit dieta? Taki "krestania" ako ty, ktori sa nevedia postavit za nic, poletia az sa za nimi zaprasi.

SiamskeDvojcata

petroneta, peniaze na dôchodok už teraz nie sú a ani nebudú.
Aby na jedného pracujúce pripadali 2 možno aj 3 dôchodcovia a sociály to je už veľa. Na to aby som to zrátal stačí zdraví rozum. Každý sa musí spoľahnúť sám na seba. Tento Cicov ani nie Socializmus ani nie Kapitalizmus mi už lezie na nervy. To nemôže nikdy ekonomicky fungovať a ani nefunguje

Kr

To su taki "krestania", ako Duddy, alebo ako ten knaz co ludom by podla neho mali zrusit celibat a knazi by si mohli uzivat sexu. S takymi Jezis jasne povedal, co urobi.
A duddy, Jezis homosexualitu neschvalovat, mat radi sa mozu, ale urcite nie pachat sodomiu. To sa nazyvalo sodomia, podla toho nazvane Sodoma Gomora. Mas pocit, ze by Jezis schvaloval to, co sa dialo v sodome gomore? Ukaz mi ktory sexualny par nesexuje, ale zije tak ako krestan ma, v laske a duchovne. Mozno 0,1%.
A krestan - katolik je aj Matovic a tiez vyzyval krestanov, aby volili Caputovu. Proste, zrazu bol kazdy krestan, pred volbami ,aj kopa politikov v sebe objavila krestanstvo. Aj Harabin, s jeho dvoma manzelkami a detmi s kazdou. Aj Matovic, velky podnikatel, ktoremu firmy zarabali 5 milionov eur rocne. Aj tito sa nazyvaju krestania, lebo akoze veria, ze nejaky Boh je, a ze urcite ich zobere do neba. Ale Jezis povedal, co spravi s takymi nanichodnikami. Co sem este vpustia moslimov, proti ktorym krestania vzdy bojovali.
A Caputova nieje len za lgbti vztahy, ale aj za gender ideologiu. Ze clovek si moze ked je vymeteny, vybrat pohlavie, odoperovat organy, brat hormony, aby sa zmenil. To tiez ako krestan schvalujes? Menit si pohlavie, ako sa ti lubi? Lebo to ty si ten BOH, ktory urcuje pohlavie, nie skutocny Boh, ktory ho vybral ,a vytvoril telo? Ze? Dobre vam povedal Kuffa, dobre si pozri tuto prednasku. Je to to ego, co v tebe rastie, ze si mysli, ze si nad vsetko, ze vsetko ja , ja , ja vladnem, a mozem si dokonca vybrat svoje pohlavie.

www.youtube.com
Dobre si pozri tu prednasku, ty "krestan".

petroneta

Siamské dvojčatá. Absolútny súhlas. Predtým ma mal pred Ficovymi istota I zachrániť padlých Anjel, teraz som vedela, že nás nezachráni žiaden z tých najsamskvelejsich kandidátov.

SiamskeDvojcata

Niektorí to majú aj v názve politickej strany, že Kresťansko demokratické... a v minulosti by išli aj s luciferom aby v politike prežili.