Sklamaný

Príspevok v téme: Sklamaný
Juro531

Som sklamaný že voľby vyhrala kandidátka ktorá podporuje Lgbti,najviac ma hnevá že vpriamom prenose povedala že ju podporili kňazi .Čo je podľa môjho názoru obrovská lož.Krestania nikdy nebudú podporovať ľudí rovnakého pohlavia aby tvorili rodinu.Ludia naozaj vám už nezáleží na tradičnej rodine?Nebude to aj tým že kopec starších ľudí nevie vôbec otom čo je to Lgbti?a preto ju volili.

SofiaElla

mickey - ja len veľmi okrajovo - ale vieš ty vôbec, čo znamená tá tvoja spomínaná mimovládka? Ako vzniká, aké má práva a povinnosti? Aký je jej účel? Či len poslušne repetuješ, čo si videl na fb?

mickey21

neznamy, pitie sava? uz mi pripadas ako ti pubertaci, co chodia na zomri, zapadna medicina chronicke stavy casto nevie ani len diagnostikovat, vlastne nevie diagnostikovat ani len liecitelne choroby, na ne sa u nas kape, precitaj si v novom case, pisala tam zena, ako jej zistili rakovinu zaludka vo viedni, tu jej dali antidepresiva tito sasovia, ze jej sibe, tak to vyzera vsade, rok 1980 a nezaujem, navyse nie kazdemu pomozu chemicke potlacace priznakov, zvane lieky, ale to uz bude na teba asi vela, to chce trosku poznat system.....ja som vravel o politickych mimovladkach, ktore robia vsetko pre kazdeho, len pre slovakov nic, ani pre teba, tak nezjednodusuj, pretoze to robia len ovce......

DasKapital

Pár rovnakého pohlavia nemôže tvoriť rodinu, v písmach je to vysvetlené, že s tým nikto nič nenarobí, postoj voči tomu môže mať normálny človek len neutrálny, tu neide o podporovanie alebo nepodporovanie (treba si na to hádam pojednať mažoretky, či ako?), každý dospelý človek si zariadi život tak, ako chce sám, ak nad sebou ešte nemávol, čo veľa ľudí už spravilo. Nikdy nikto nepovedal, že či sme krajinou ešte demokratickou alebo už kapitalistickou, so všetkým, ---čo k tomu patrí---, plus - mínus. Skôr asi to druhé bude pravda. Sme skôr krajinou transformujúcou sa, krajinou, kde je trhové hospodárstvo, máme sa na niečo a niekam pretransformovať, podľa našej voľby v minulosti. Napred cesta nemožná, naspäť sa ísť musí, by nás asi nemalo ovládať. Tým, ktorí čerpali eurofondy vo veľkom štýle, by som len poprial, aby euro zdevalvovalo tak, aby ste jedného rána zistili, že nemáte vlastne nič.

NeznamyTHM1986

mickey21: Alternatívnej liečby? :D No ty si tomu dal.... Namiesto liečby, na ktorú sa prišlo po mnohých rokoch výskumov radšej sa dám na napr,. vkladanie rúk, alebo začnem piť savo (pardon MMS) ktoré vymyslel jeden Američan, ktorí nema ani lekárske vzdelanie..... Fakt si tomu dal :D

Ako môže mimovládka pomoc. Hmmmmmm - napr. tak, že mnoho mimovládok robí to, čo by mal robiť štát?

mickey21

neznamy, ja dobre viem, co je mat zdravotne problemy, ale nechapem, ako by mi mala pomoct nejaka mimovladka, ked chces zdravie, musis ist cestou alternativnej mediciny, bez chemie a predavacov v bielych plastoch, kde sa vsetko plati za hotove......

NeznamyTHM1986

mickey21: Dúfam, že niekedy budeš mať nepríjemne zdravotné problémy tak ťa každá ,,neužitočná mimovládka" ťa bude mať v totalnej p**i

NeznamyTHM1986

Sonie: Náš najväčší problém je, že u nás žijú neskutočne primitívne osoby ako ty, čo nevedia čo znamená napr. politická zodpovednosť (niečo take ako keď odstúpi minister dopravy keď sa stane zražka vlakov a podobne)

A zožeru šecko niekomu ako Fico.... Dúfam, že budeš celý život žiť z min. platu a zo žebračeho dôchodku z ktorého si nebudeš moc dovoliť lieky... A prajem ti aby ťa v starobe mal každy v totalnej p**i - osoby ako ty si nič iné nezaslúžia

Sonie

Mickey máš pravdu je toho veľmi veľa čo by sa malo zmeniť v našom štáte. Len sa čudujem tej našej inteligencii, tým tribúnom ľudu že chceli zvrhnúť legitímnu vládu s tým že by sa k moci dostali ľudia typu Matovič, roztržitý Sulík, Kollár, ktorý si stranu kúpil. Ja by som si to aj momentálne želala aby táto vláda skončila, nech si ľudia toho Sulíka a Matoviča konečne zvolia, pokiaľ nezažijú, neuveria že napr. Matovičovi ležia na srdci len eurofondy na ktorých sa chcel nabaliť aj on. A to čo tento chlapík si vymyslel naposledy -voľte ma do Europarlamentu -ale ja si mandát neprevezmem. Ale ak nezískam 5000 hlasov, odídem z parlamentu a v budúcich voľbách sa dám na koniec kandidátky- a ľudia mu to žerú, poznám v okolí jedného takého inteligenta, ktorý by si želal Matoviča dokonca za prezidenta........ Karty im zamieša nová strana, ktorú zrejme založí p. Kiska.

mickey21

sonie to je nadlho, na tento stat je nacicanych kopa pijavic, len take mimovladky dostavaju desiatky milionov eur a jedine, co robia, je, ze skodia, samozrejme nie vsetky, hlavne tie politicke napojene na zahranicie, stat dotuje zahranicne otrokarne obrovskymi stimulmi, ktore potom ponuknu malicke mzdy a slovaci tam robit nechcu, tak donesu srbov, napriklad situacia v nitre, slovaci zaplatili za pracu pre srbov a este aj prudko stupli ceny nehnutelnosti
hlavne platy, tie treba hnat hore, jednoznacne, ako som povedal, ludia za svoju pracu nedostavaju, kolko by mali, treba pytat viac, musi byt z toho hlavna tema v spravach, celospolocenska diskusia, stale, ale to nase media neurobia, namiesto toho krmia ludi nezmyslami o zlej vyssej minimalke a raste hdp a kopu nezmyselnych cisel, ktorymi klamu verejnost
samozrejme tie stimuly davaju zaplatit potom malym podnikatelom cez odvody, na ktore su zas nacicani dalsi paraziti a tak dokolecka, to chce poriadnu metlu a zmenit system, vsade, ale nie tak, ako to chce opozicia, teda myslim sulika a matovica....
potom su tu zbytocne obrovske vydavky, 1,6 mld za stihacky a pod., ale tam su tlaky na vladu od zbrojarskych firiem, to je tema na 2 hodiny,
vela urobi aj korupcia, ja niesom zvlast nabozensky zalozeny a odluku cirvi od statu by som teraz urcite neriesil, lebo su tu snahy o znicenie nasich stale treba povedat krestanskych hodnot, bez ohladu na cirkev...
treba podporit vedu a vyskum a domacich podnikatelov, polnohospodarov, ale ti su drveni malickymi dotaciami z eu, ktore drzi vyrobu dole je toho vela....