Sklamaný

Príspevok v téme: Sklamaný
Juro531

Som sklamaný že voľby vyhrala kandidátka ktorá podporuje Lgbti,najviac ma hnevá že vpriamom prenose povedala že ju podporili kňazi .Čo je podľa môjho názoru obrovská lož.Krestania nikdy nebudú podporovať ľudí rovnakého pohlavia aby tvorili rodinu.Ludia naozaj vám už nezáleží na tradičnej rodine?Nebude to aj tým že kopec starších ľudí nevie vôbec otom čo je to Lgbti?a preto ju volili.

mickey21

ale ved zijeme v systeme, kde je kazdy ovca, teda pokial neprecitne a nepride systemu na koren a zisti, ze je system je na h..... ale to bude za blazna, ako boli ti, co nekricali na "bosorky" upalit ;)

merilynn2

Občas sa zamýšľam, načo si dal Boh takú námahu a poskytol človeku rozum, individualitu, slobodnú vôľu a svedomie, keď mu na šťastnú a správnu civilizáciu stačilo naklonovať ovcu.

mickey21

jasne, ze to zmazali a blokuju ip adresy, pretoze je tu cenzura v plnom prude, ale bude horsie, za nazor sa bude zatvarat

LogikaNepusti

Boze vy to riesite akoby sme zili v usa ci rusku. Slovensky prezident moze tak hov no robit. Ona neprepise ustavu aby rovnake pohlavie mohlo mat deti. Vlada > prezident. Naozaj vy uz neviete co by ste riesili a to ze ju podporili knazi co je na tom klamstvo? Ked mozu niektori byt pedofili tak mozu aj volit takú.

lantalia

Chodim do kostla, volila som ju a ked sme sa po tej kazni pytali nasho farara co na to hovori tak povedal, ze aj on u ide volit a vela ludi co chodi do kostola ju volilo :)

NeznamyTHM1986

Boha jebe vám? Ste tu skoro šecí pošahaní alebo neinformovaní? Čaputová povedala len to, že jej homosexuáli nevadia a nemá problem za istých podmienok keď adoptujú deti.
Ale nikdy nebola nejaká aktivistka za ich práva a hlavne AKO DOPIČI TO MOŽE PRESADIŤ??? Neviete, že prezident nemá žiadne zákonodárne právomoci?
Alebo keď podpíše nejakú zmluvu tak tá platí, iba keď to schváli (ratifikuje) parlament?

drevolub

tak tak Dudda ma pravdu. som zvedavy ako zijete vy ostatni co sa tu bijete do svojich krestanskych prs. aj zakladatel temy je urcite prihodny krestan katolik. prezentujete tu Caputovu jak keby v priebehu nasledujucich 5 rokov pocas ktorych bude vo funkcii robila aj nieco ine ako novorocne prejavy a chodila po diplomatickych navstevach. strasite tou lgbti pripagandou jak keby po schvaleni manzelstiev osob rovnakeho pohlavia doslo neviem k comu v uliciach? si myslite ze ked to nie je akoze legalna a legislativne osetrena vec ze sa to nedeje? ze dvaja ludia rovnakeho pohlavia neziju spolu a nelubia sa? a ako uskodi decku z decaku ak si ho nahodou takito ludia vezmu do opatery? strasite s blbostami a vymyslenymi dovodmi, v prez. kresle by ste najradsej videli nadrateho Harabina alebo obdivovatela tretej rise kotlebu ako by nas hned pripojili k rusku. to by sa vam pacilo? kreteni