Sklamaný

Príspevok v téme: Sklamaný
Juro531

Som sklamaný že voľby vyhrala kandidátka ktorá podporuje Lgbti,najviac ma hnevá že vpriamom prenose povedala že ju podporili kňazi .Čo je podľa môjho názoru obrovská lož.Krestania nikdy nebudú podporovať ľudí rovnakého pohlavia aby tvorili rodinu.Ludia naozaj vám už nezáleží na tradičnej rodine?Nebude to aj tým že kopec starších ľudí nevie vôbec otom čo je to Lgbti?a preto ju volili.

Kukokot

Zasa nejaký hlúpy homofób. Čo je zlé na LGBT? Ubližujú ti tí ľudia nejak? Obťažujú ťa? Nie, tak ži a nechaj žiť.

Sonie

NeznamyTHM1986 - ešte naposledy v tejto téme - je možné že táto koalícia sa rozpadne, ja som za, osobne Fica som nevolila. Ale nech príde ktokoľvek, niet už peňazí na nič, je to len presun, že jednému pridajú, druhému uberú. Rovnako to bude aj po ďalších voľbách, len sa vymenia ľudia. Celý, ale hlavne chudobný svet je v pohybe a to len v dôsledku toho že 85 percent svetového bohatstva je v rukách jednotlivcov a vyspelých ekonomík, ten zostatok zo 100 t.j. 15 percent je pre zvyšok sveta. Takže tým, že si oni zvrhnú svoje vlády, nič nevyriešia, niet peňazí. Chce to celosvetovú zmenu.
No dúfam že mi zasa nebudeš nadávať.......

NeznamyTHM1986

Sonie: Ficovoliči, žrúti Hlavných správ, Slobodného vysierača a pod. sú príčinou, prečo tu fungujú pomery ake fungujú a nie napr. ako vo vyspelom svete, kde je vysoká životná úroveň a keď ma nejaký politik korupčný škandál tak radšej odstúpi sám aby nebol v hanbe a nesplieta nič o krvavom prevrate atď... A do rovnakej skupiny patria aj ľudia, čo im ešte nedošlo že tu nemáme totalitu a protestovanie nie je žiaden štátny prevrat a ďalšie exempláre (napr. mysliaci štýlom - píšem na facebook nacistické sračky a hanbím sa k ním priznať som hrdina, upozorni niekto na to v článku - je to vyj**aní udavač, štbák potkan)

Tak to, že im poprajem doživotne minimálnu mzdu a žebračí dôchodok tak to som ešte veľmi ale veľmi mierny

Aikido

Mickey to sa aj ja mozem vyfotit do novin a napisat tam, co chcem a znamena to teraz, ze to je pravda? Papier a internet obzvlast znesu vsetko.. Do temy neprispievam zamerne, lebo mam za to, ze politicke temy nemaju co robit na portali o zdravi. Ci to ze Caputova vedie ti sposobuje nebodaj psychicke problemy? :D Preco sa nejdete realizovat do diskusii na aktualitach, sme, denniku n, alebo bars aj tom novom case? Tam sa vzdy najde niekto ochotny bit sa za svoju pravdu.

cho d

uz ich tam pripocitali, ale to vis, ze este plno skrytej reklamy. neviem preco to niektori nechcu pocut, ved dobre, ze vyhrala, ale treba hovorit aj o pozadi.

mickey21

aikido, ta pani je tam vyfotena, aj som svojim pribehom a dokazmi, takych pripadov su tisice a stale sa mnozia, lebo ludia uz nedrzia huby, nemas, cim by si prispel do diskusie, tak len hejtujes a mazal by si co ? :D
cho d, nevadi ze melonik, este pripocitaj mistrikove peniazky, ale ona je nezavisla a apoliticka :D

Sonie

NeznamyTHM1986 čo keby si sa predstavil pod nickom ktorý používaš najčastejšie, aby som vedela s kým mám tú česť.....a skús napísať súvislý text aby som tomu porozumela, lebo neviem o čom točíš a ak niekoho nazývaš primitívom tak sa najprv zamysli sám nad sebou, ty chytrák.......Prázdne nádoby najviac dunia.

cho d

na aktuality je dobry clanok, na kolko sa vysplhala kampan Caputky. zhruba million eur vseho vsudy kolem, to su strasne prachy, to sa neda nevyhrat nie?

Aikido

No Novy Cas je strasne doveryhodny zdroj, to ozaj. Cele zle tato tema, este aj umyselne zaradena do zleho okruhu (co ma toto s rodicovstvom?) a tretikrat opakovana zbytocne! Zmazte to uz niekto...