Koho z kandidátov je pre našu spoločnosť, zdravé zvoliť ?

Bubliii

Neviem ci to je pravda, pochybujem o tom. Rozvedena je, ale co sa tym snazis povedat? Znizuje to nejako jej hodnotu ako cloveka?

aktualne

malinova.blog.pravda.sk

inak, niekto pisal, ze ona je dvakrat rozvedea a ze kazde decko ma s inym. take nieco som nezachytila, len niekto to napisal, neviete ako to je?

mickey21

defcon, ludia politike nerozumeju, rozhoduje emocia, nie racio, vyrastla nam tu akasi "revolucna" generacia, ktora chce menit za kazdu cenu a pocuva len ideologicke dogmy, cool frazy a pop hesla, obrazky s hejtom a zosmiesnovanim vitazia nad faktami, media vytvoria kult osobnosti a ide sa, nieco ako ked fanusicky omdlievali pri podani ruk alebo ked sledovali Hitlera, to sa cyklicky opakuje, je to ako mentalna pandemia, oni to pochopia tak o 20, 30 rokov, ale to uz bude neskoro, to europa besnenie slnieckarov uz nemusi prezit.....

Defcon

Mickey, presne tak. Ak niekoho o niecom presvedcite, tak dotycny ma tendenciu negativne spravy o svojom presvedceni ignorovat a naopak pozitivne spravy vyzdvihovat. Preto to ma Caputova vyhrane. Uz aj kvoli tomu, ze sa sama stylizovala do ulohy tej dobrej a spravodlivej a slabej v boji Davida proti Goliasovi