Koho z kandidátov je pre našu spoločnosť, zdravé zvoliť ?

BJ_2

A najlepsie na tom je, ako sa vyzula ta zruda doktorka, zo zodpovednosti, ze je viazana lekarskym tajomnstvom a ze sa preto nebude vyjadrovat. Tu zrudu lekarku by som poslal za nou do basy, a dal im spolocnu izbu na 20 rokov.

BJ_2

Urcite nie nikoho, kto schvaluje gender ideologiu
Takto to vyzera v praxi, ked im davaju "terapie", hormony. Ked sa nieco posaha, vznikne zruda. Potom ju psychiatri vykopnu z liecebne, a nedaju jej lieky, a zabrania jej vratit sa. Toto treba zastavit. Prilisny liberalizmus uz vedie k zaniku a rozkladu spolocnosti. Podla toho sa rozhodite.

www.expres.cz

4Dimension

Človeka, ktorý má kontakty, by som volil. Je to dobré, či ani to nie je dobré? A mal by byť taký, aby sa vedel aj ozvať a povedať im do očí, čo si myslí, nie tak ako ja, ako klaun, to nie, ale tak viac diplomaticky:-) Nemusíme mať tiež škandál každý druhý týždeň, už sme o sebe dali vedieť, to je pravda, ale aj zlá reklama je reklama:-) Tak hovorí jedno staročínske príslovie. To druhé, viac smutné praví, že práca si ťa vždy vie nájsť.

VANIS

Ja by som urobil prezidentský parlament. Na každom kandidátovi
sa dá nájsť niečo prospešné a stavať na jeho pozitívach.
Mohli by byť aj traja. Pre veci také, onaké a všakovaké.
Hrabín, Šefčovič a tretí neviem? Možno tá žena.
Harabin, ten má "filipa", hovorí že vie očistiť súdy a políciu.
Šefčovič, je slušný má rozhľad a styky vonku.
Tá žena, by empaticky zmäkčila chlapský kolektív. Neviem ako by bojovala proti korupcii. Asi iba opatreniami. Lebo nepovedala.

SofiaElla

Treba voliť tých, ktorí neboli alebo nie sú priamo prepojení na "závadových ľudí alebo kauzy" ako je Mečiar, Smer, SNS. Podpora extrémizmu tiež nikam nevedie, takže asi je jasné, koho Slovensko konečne potrebuje. Držím palce všetkým voličom, aby sa čo najlepšie rozhodli a dokázali zvážiť všetky pre a proti.

clooo

Za mňa jednoznačne pán Štefán Harabin. Je to právne veľmi vzdelaný človek, ktorý veľmi dobre vie, čo hovorí. Je to človek, ktorý nám vďaka svojim znalostiam, skúsenostiam má čo ponúknuť.