Zoznámenie cez pokec

Príspevok v téme: Zoznámenie cez pokec
Liania

Ahojte všetci..Som 21 ročná baba a ide oto že doteraz sa mi nepodarilo s nikym zoznámiť skym by som mala vzťah..Teda chodila som na diskotéky celu pubertu,na koncerty atď proste tam kde sa vyskytovali ľudia v mojom veku...Maximalne som spoznala niekoho na par dnove pisanie a potom to haslo... Lenže ja už by som rada mala aj vztah alebo aspoň dobreho kamarata ktory mi neprestane pisat po pár dňoch...Preto rozmýšľam že si spravim nick na pokeci kde si dám aj svoju foto...myslite že mam šancu tam spoznať nejakeho fajn chlapca v mojich rokoch?naozaj už nemam kde inde sa zoznámiť ..od 16 som si myslela že niekoho spoznam vonku ale doteraz nič tak neverím žeby sa niečo zmenilo a tym že chodim do prace nemam na diskotéky a podobne veci veľa času...aké mate skúsenosti s pokecom?

NeznamyTHM1986

Liania: No ja som mal na pokeci nasledovné skúsenosti - t. j. vzťahy kde ja som jednostranne prejavoval záujem písaním - dotyčné na to odpovedali a to bolo šecko :D

A zažil som take bizarnosti - nejaké som si pridal aj na fb - a keď ma to prestalo baviť tak jedna reagovala - Ty si si ma zmazal z priateľov? No vdaka... a druha pod. ale min rok sa mi na fb ozvala, že či som sa akože neprestal hnevať... a ked som vysvetloval že mna nebavi vkuse dakomu jednostranne vypisovať tak nevedala čo tym myslím a že som stale pre niečo urazený a že mi ponukla priateľstvo ale ked som taky tak nič....... (Heh priateľstvo ktore vyzera tak že ja jednostranne prejavujem zaujem kladiem otazky a ona odpisuje........ Možno dotyčnú vzrušujú policajti alebo chlapi, ktorí radi vypočúvajú :D :D :D No ja nie som ani jedno z toho D: )

clooo

Predpokladám, že priemerne vyzerajúci muži, muži zarabajúci menej ako 1000 €, muži bez auta a pod. pre teba ani neexistujú... Zrejme budeš nútená znížiť svoje nároky, ak si chceš niekoho nájsť. Každej žene sa totiž nemôže újsť krásny pracháč s luxusným autíčkom...