Zoznámenie cez pokec

Príspevok v téme: Zoznámenie cez pokec
Liania

Ahojte všetci..Som 21 ročná baba a ide oto že doteraz sa mi nepodarilo s nikym zoznámiť skym by som mala vzťah..Teda chodila som na diskotéky celu pubertu,na koncerty atď proste tam kde sa vyskytovali ľudia v mojom veku...Maximalne som spoznala niekoho na par dnove pisanie a potom to haslo... Lenže ja už by som rada mala aj vztah alebo aspoň dobreho kamarata ktory mi neprestane pisat po pár dňoch...Preto rozmýšľam že si spravim nick na pokeci kde si dám aj svoju foto...myslite že mam šancu tam spoznať nejakeho fajn chlapca v mojich rokoch?naozaj už nemam kde inde sa zoznámiť ..od 16 som si myslela že niekoho spoznam vonku ale doteraz nič tak neverím žeby sa niečo zmenilo a tym že chodim do prace nemam na diskotéky a podobne veci veľa času...aké mate skúsenosti s pokecom?

klaricia

ak si myslis, ze tam niekoho normalneho najdes tak to vyskusaj. ale na 90% si myslim, ze to tak nedopadne a ze po case zistis, ze na pokec chodia uz len trosky

Tutanchamon_xD

Liania píšeš, že ešte tak dva mesiace a keď si nikoho nenájdeš, tak pôjdeš na Pokec. A čo si myslíš, že keď sa tam zaregistruješ, že do týždňa máš frajera ? Tam fakt ide chlapom naozaj len o jedno. Môžu ti písať básničky a pritom budú mať za lubom niečo úplne iné. Sú tam aj normálni ľudia, to netvrdím, ale je ich naozaj fakt málo. Dávaj si pozor, aby si sa neopálila a nedoplatila na to, že chceš silou mocou vzťah.

random

Ahoj Liania,a nejaky kontakt na seba by si tu nechcela poskynut ? Mozno by sa aj tu naslo par muzov,ktorym sa nedari vo vztahoch a mozes minimalne ziskat ako stratit,minimalne to moze byt aj dobry kamarat :)

Oto96

Vsetky zoznamky su na jedno kopyto a isto by som si tam nehladal ziadnu zenu! Radsej by som chodil nonstop po diskotekach, po baroch a tak sa snazil najst si nejake dievca.

Angelika3

Podľa mňa veď skús, ale veľa od toho nečakaj, pokec môže byť fajn aj pre niekoho kto je trebárs plachší typ a tu si môže trocha precvičovať konverzáciu a odvahu pri stretnutí s neznámim človekom.... ale myslím si, že pri chlapoch, ktorí majú potrebu sa takto zoznamovať je dosť veľké riziko, že sa tak budú zoznamovať naďalej aj počas vzťahu :-D
ja sama som sa okolo veku 17-20 rokov stretla s mnohými cez pokec a veru zážitky a dojmy boli všelijaké :-)
no nejakú osudovú príťažlivosť takto nájdeš len ťažko.

Liania

jarmila- to že ste sa rozišli nema s pokecom nič spoločne ludia sa rozchadzaju aj keď sa spoznaju niekde von mimo internetu..

jarmila1

Ahoj pred par rokmi som som sa na pokeci zoznamila s muzom, boli sme spolu tri roky. Dalej to nevyslo. Ja by som to uz neskusala.

lyzica

Moncuriena
Si vadna? Badoo je to iste co pokec!
To iste ako som skusila pokec aj badoo a tiez o tom istom. Rajcovne baby co hladaju pichacov ked to mam tak nazvat alebo maju nasrane v hlavach a muzi detto. Sami egofrajer co si nieco potrebuje dokazovat.
Preto som odtial odisla.

2121michal

@Liania, ak by si mala záujem pokecať, tak nechaj tu na seba mail, resp. ak nechceš tu takto verejne dávať mail tak ak by bol záujem, tak nechám tu na seba mail ja.

... nechcem aby to teraz vyzeralo, že som nejaký zúfalec, alebo úchyl, som normálny, obyčajný chalan čo by si tiež rád pokecal :) ... som akurát trochu introvert a tak budem len rád ak si budem môcť s niekým novým pokecať, aspoň naberiem nejaké nové komunikačné skúsenosti :D