Zoznámenie cez pokec

Príspevok v téme: Zoznámenie cez pokec
Liania

Ahojte všetci..Som 21 ročná baba a ide oto že doteraz sa mi nepodarilo s nikym zoznámiť skym by som mala vzťah..Teda chodila som na diskotéky celu pubertu,na koncerty atď proste tam kde sa vyskytovali ľudia v mojom veku...Maximalne som spoznala niekoho na par dnove pisanie a potom to haslo... Lenže ja už by som rada mala aj vztah alebo aspoň dobreho kamarata ktory mi neprestane pisat po pár dňoch...Preto rozmýšľam že si spravim nick na pokeci kde si dám aj svoju foto...myslite že mam šancu tam spoznať nejakeho fajn chlapca v mojich rokoch?naozaj už nemam kde inde sa zoznámiť ..od 16 som si myslela že niekoho spoznam vonku ale doteraz nič tak neverím žeby sa niečo zmenilo a tym že chodim do prace nemam na diskotéky a podobne veci veľa času...aké mate skúsenosti s pokecom?

Tutanchamon_xD

OSN to bol príklad. Preto som dal vek od 50 hore, pretože keď som si s nejakou písal, tak sa skoro vždy posťažovala, že jej dávajú ponuky strarí corgoni.

OSN

Tutsnchamon
to niesi uchylnosti len od 40 a viac rocnych a praveze vela tinedzeriv si tam chodi honit svojho trubadura ..tak vekovo od 13 do 25 rokov. Aj povedzme si ze uchyl moze byt v akomkolvek veku ..

dalsi

Len dodam, neist, nezaregistrovat sa na zoznamku len preto, lebo tam baba narazi na nejakych zvrhlikov, mi pride rovnake, ako keby niekto nikdy nevysiel z domu, lebo vnonku by narazil na bakterie, virusi.
Ak to mysli dievca vazne, nebude arogantna, a bude vyberat dobre, tak si 100% niekoho najde.

dalsi

ahoj, samozrejme ze mas sancu najst si tam kamosa, aj vztah, len musis vediet hladat, pisat tie spravne slova, aby si pritiahla tych vhodnych pre teba. Ako novacik mas najvacsiu sancu. Nedopisuj si zbytocne s ludmi, ktory su od teba prilis daleko, s nemoznostou sa stretavat. Hladaj si niekoho z okolia, a ked najdes, nehladaj dalej,, lepsie nedat si fotku, alebo dat si, ale v ziadnom pripade nic odvazne. A ano, najdes tam vela neslusneho, aj navrhov, no tym sa nemus nechat znechutit, neodpis,, ale aj tak su to vseci normalny realny ludia,, Bud uprimna, a dostane sa ti uprimnosti. Odporucam chodievat vylucne len a len do tej pohodovej miestnosti. Drzim prsty.

Tutanchamon_xD

Na Pokeci nájdeš chalanov, čo hľadajú rovnako vzťah alebo aspoň kamaráta / kamarátku ako ty, lenže je ich naozaj dosť málo. Preto sa tam radšej ani neregistruj. Zbytočná strata času. Budú ti tam chodiť návrhy a ponuky od slizkých 50 ročných chlapov, budú ti tam chodiť RP typu

"ohodnoť môjho vtáka"
"kúpim tvoje nosené nohavičky"
"mala si sex s niekým z rodiny"
"budem tvojím otrokom"

a podobné uchylnosti. Ďalej ti tam budú posielať stretká a budú vkuse čumieť na tvoje fotky a pridávať pod ne blbé komentáre atď. Radšej sa tam ani neregistruj. Nič pre slušné divča takáto stránka.

OSN

Na pokeci moja ami neskusaj, tam natrafis tak akurat na uchylov ktory ti budu chciet poslat foto svojho penisu, tvoje nahe foto, pisat ti o sexe a svojich skrytych perverznoastiach..
Mam osobnu skusenost aj poznam baby ktore to tiez zazili. Ze tam narazis na niekoho normalneho minimalna sanca. Ja som to skusala aj na inych a tiez nieco podobne, kazda jedna internetova zoznamka je riziko.

LogikaNepusti

Pilcuk citaj s porozumenim, si predsa ucitel. Oni si prestali pisat s ňou takže oni mali zrejme prehnane naroky ako kazdy druhy chlap.

Osobne s pokecom mam velmi dobre skusenosti. Nasla som si tam frajera. Ale pametaj ze to bude velmi tazke. Je tam mnoho uchylakov

NeznamyTHM1986

ahjaj: Žeby sme sa rozumeli. Tam nešlo o nejaký partnersky vzťah... Obe tieto osoby bývali ďaleko-preďaleko odomňa - čiže tam by to nebolo reálne... Ale myslel som, že to bude fungovať aspoň na kamaratskej báze.

A nie na tom, že budem vkuse vypočúvať - policajt teda niesom

ahjaj

Thm
Ta baba, čo si jej kládol otázky možno záujem aj mala, len takáto forma zoznamovania je závislá od komunikačných schopností, a nie všetci ich majú dobré rozvinute.

Kontr0lor

Najlepšie si niekoho nájsť cez zájmy. Budeš mať nie len priateľa ale aj človeka s ktorým sa môžeš venovať veciam ktoré miluješ. Aké máš ty záujmy? :) Inak pokec je na nič dosť . Inak tie disco neboli dobrá voľba, proste tam chodí hocikto,