Zoznámenie cez pokec

Príspevok v téme: Zoznámenie cez pokec
Liania

Ahojte všetci..Som 21 ročná baba a ide oto že doteraz sa mi nepodarilo s nikym zoznámiť skym by som mala vzťah..Teda chodila som na diskotéky celu pubertu,na koncerty atď proste tam kde sa vyskytovali ľudia v mojom veku...Maximalne som spoznala niekoho na par dnove pisanie a potom to haslo... Lenže ja už by som rada mala aj vztah alebo aspoň dobreho kamarata ktory mi neprestane pisat po pár dňoch...Preto rozmýšľam že si spravim nick na pokeci kde si dám aj svoju foto...myslite že mam šancu tam spoznať nejakeho fajn chlapca v mojich rokoch?naozaj už nemam kde inde sa zoznámiť ..od 16 som si myslela že niekoho spoznam vonku ale doteraz nič tak neverím žeby sa niečo zmenilo a tym že chodim do prace nemam na diskotéky a podobne veci veľa času...aké mate skúsenosti s pokecom?

dobreuz

Hľadať na pokeci chlapa na vzťah je ako hľadať ihlu v kope sena a to že niekoho takého poznáš je fakt asi len výnimka, možno takých 0,5 %.

Liania

Mrauka- a kde inde si ho mám podľa teba hľadať?lebo vonku v spoločnosti som ho hľadala od 16 a nenašla som ho..takže povedz kde ho mam hľadať toho normalneho zdraveho inteligentneho muža...a tam ho hľadať pôjdem

Mrauka

Pokec je najvacsia zumpa, staci ti tam 5 minut, aby ti muzi ponukli svojho vtaka z kazdeho uhla. Pokial ti ide o kus, ci skor kusocek masa, najdes tam aky chces, dlhy, kratky, tenky, hruby, biely, rysavy, aj cierny.
Aspon zistis inteligencnu uroven. Dlho tam nezostavaj, lebo sa ti rapidne znizi aj tvoja inteligencna uroven.
Muzi si tam brnkaju ego, aki su chceni, ale uroven zien, ktore tam chodia a ponukaju sa je tiez podprahova, bud su to gurmanky, ktore ponukaju sex, ale za istu odmenu s pridavkom pohlavnej choroby, lebo nie je vynimocny, ani jediny, komu sa ponuka, alebo princezne cakajuce na svojho princa s odmietanim kazdeho nedokonaleho.
Normalneho, inteligentneho, zdraveho muza na urovni hladaj inde ;) a o chlapa z pokecu, ci o takeho, ktory ho navstevuje, by som ani zablatene koleso neoprela. Humus najvacsi.

supernick

Pokec vôbec neodporúčam na hľadanie vážneho vzťahu. Je tam dosť skazených ľudí. Ak chceš hľadať na internete, poobhliadni sa po normálnych zoznámkach. Poznám pár ľudí, ktorí sa spoznali na zoznamke a funguje im to. Takže aj takto sa to dá riešiť :) Držím palce

Mimoino

Ked som tam chodil, mal som pocit, ze cim rychlejsie sa dvaja ludia stretnu, tym su normalnejsi. Vypisovat si zdlhavo blbosti je uplne zbytocne. Manzelku som tak spoznal, 10minut pisania a uz dohodnuti na stretko. Nie nedali sme sa hned dokopy. Ale spoznal som ju osobne a ked som ju nahodou po mesiaci stretol znova nahodou v meste, tak uz sme sa zakecali a dopadlo to dobre. Mozno to znie dokonale, ale ver, ze takych rychlych stretiek, kde som spoznal vela dievcat, bolo dost. Dolezite je sadnut si osobne a nevypisovat a nehladat vztah, len niekoho na spoznanie...