Osamelí ľudia

dobreuz

Natália lebo to viem proste :) Som zarytý introvert a je mi tak lepšie :) Max. 1% šancu dávam vzťahu do budúcnosti, aj keď tomu neverím absolútne, pretože neznášam ožran párty a to robia všetci mladí. A aj tá faloš a všetko sa točí len okolo sexu. Proste sa neoplatí mať vzťah.

Natalia7001

Wndjkn- či neviem aku prezyvku si dal:) ak sa ti ulavilo že si ma nazval pi*ou okey... Si natom podobne a takto riešiš komplexy:) kluud:)

Natalia7001

dobre uz- a ako si sa stym plne zmieril?:) Nevadí ti predstava žeby to tak malo byť navždy či počítadlo stym?

3EcpS56WvvvS34Nf

Vypisala si sa a teraz pojdes s partnerom/milencom/frajerom oslavovat...si trapna.Akurat ty si single na veky..sprosta p*ca.

Tutanchamon_xD

Ak si človek spoločensky naladený a si extrovert, tak je to ťažké. V tedy človeku chýba polovička s ktorou by sa mohol porozprávať o čomkoľvek a plánovali si nejaké spoločné dovolenky či výlety atď.

Toto všetko sa dá zažiť aj s kamarátmi ale musia byť na tom ako ty, pretože ak aj máš kamarátov a kamarátky a všetci z nich majú školu, robotu a ešte aj priateľa či priateľku, tak len ťažko si s nimi môžeš niečo plánovať aj na každý druhý deň.

Preto je to dosť takže pre veľa ľudí, ktorí chodia len do roboty a vo voľnom čase sedia len doma. V tedy človek rozmýšľa nad všetkým, čo mu chýba a čo mu nebolo dopriate. Keby máš život, kde každý deň máš naplánovaný tak, že ani nevieš ako rýchlo ide hodina za hodinou, tak nerozmýšľaš tak veľmi o tom, prečo nemáš vzťah.