Osamelí ľudia

Natalia7001

Idris9966- je ťažké zmeniť vnutorne nastavenie ver mi veľa krát som sa oto pokúšala
..ale vždy mi pridu myšlienky že ostanem navždy sama...pri psychologićke som už bola ale vobec mi nepomohla len mi povedala že mam čas ale toto ja počúvať nepotrebujem ani mi to nepomože

Idris9966

Samozrejme že to tak bude pokial budeš tak nastavená lebo si to podvedome pritahuješ a žiješ tak . Treba zmenit pohlad a myslenie potom sa ti zmení aj život . Možno by ti pomohlo sa porozprávat s neakým psychoterapeutom :)

Kontr0lor

Idris9966 :D dobrá story, ja si naopak myslím že niekedy priateľku mať budem aj keď som ju ešte nemal, veď mám 24 a vôbec netuším čo mi budúcnosť prinesie.

Idris9966

A vieš čo ,ved samozrejme že nebudeš mat nikoho ,lebo si si sama takú buducnost vytvorila v hlave a už podla nej žiješ . Ved na čo myslíš tak to máš . Realita je taká ako si ju spravíš . Zhodou okolnosti som dnes na internete našiel velmi zaujimavy pribeh . Je po anglicky prekladat vam to nebudem snád ju ovládate .
A man went for a walk and accidentally walked into paradise. After the long walk he felt a little tired and thought, “I wish I could rest somewhere.” He saw a beautiful tree beneath which was wonderful, soft grass. So he went and slept on the grass. After a few hours, he woke up well-rested. Then he thought, “Oh! I am hungry. I wish I had something to eat.” He thought of all the nice things he wanted to eat and all of them just appeared in front of him. After he had the sumptuous food, the man thought, “Oh! I wish I had something to drink.” He thought of all the drinks he wanted and all of them appeared in front of him.
he thought, “What the hell is happening here? I asked for food, food came. I asked for drink, drink came. Maybe there are ghosts around.” He looked and there were ghosts. The moment he saw them he got terrified and said, “Oh there are ghosts around here, maybe they will torture me.” And the ghosts started torturing him, and he started screaming and yelling in pain. He said, “Oh these ghosts are torturing me, they are going to kill me.” And he died.

Idris9966

Ked ste taký dobrý v seba predviedčaní že "nikoho nebudete mat ", tak čo sa tak presvedčit že ,budem mat niekoho a budem viac sebavedomý a chcem to zmenit , a nie si len sadnut na rit a pytat sa ludi ako sa zmierit s tým že som si "dobrovolne nalial do džusu jed a vypil ho "

Kontr0lor

dobreuz - ja keď som chodil na párty, disco, chlast tak som sa nezoznámil s nikým s kým by som bol v kontakte viac ako na tom mieste aj keď som si pridal nejakú babu na fb tak nič lebo cudzí človek už, ale odkedy som zmenil život a venujem sa cestovaniu, horám a koníčkom, spoznal som desiatky podobných dievčat s ktorými som často na spoločných výletoch, takže v tomto s tebou nesúhlasím

dobreuz

Prečo ja osobne viem že budem do smrti bez vzťahu? Lebo som introvert, to nie je IN dnes ale že vôbec a ani mi nejako vzťah nechýba a na tie chľast party v piatok a ožran chaty chodiť nebudem, jedine tam sa dá zoznámiť :) Takže ma tu nebudete presviedčať, že niekde vo svojom vnútri túžim po vzťahu, proste ma nepoznáte :) Pre mňa je šport život :) A ešte urbex a adrenalín :)

Natalia7001

Idriss9966- lebo pubertu mam za sebou a ešte som nemala nikoho...aj keď vyzeram normálne...preto si to myslim