Osamelí ľudia

Idris9966

Len by ma zaujímalo odkial si zobrala to presvedčenie že "nikdy nikoho nebudem mat " weird .. čo máš sedem prstov na rukách alebo prečo si samu seba presvedčila o tom že nikdy . Ved to sa už normalne definitivne vzdala .čudné

Cliattsi

No dobre. Neviem či poradím ale naštuduj si toto a vyjadri sa, či patríš k niektorému z týchto typov

www.asperger.sk

Je totiž možné že tvoja osamelosť má iné príčiny než by si si myslela.

A nepravidelné/nesúmerné prsia sú s..i

Kontr0lor

Zachviľu tu dorazí Tomáš a napíše ako stále prizvukuje že netreba dať všetok zmysel života do vzťahov :D

Natália - ak chceš napíš kontrol0rsk@gmail.com , môžme pokecať :)

Natalia7001

Tutanchamon_xD- áno veď ja sa tym ani netajim vztah by som uvitala len smola keď som natom ako som..áno viem to dopredu že budem sama viem predvídať

Cilatssi- už ani nie

Kontr0lor

Natalia7001 - aké máš záľuby a odkiaľ si? :) Inak malé prsia sú naj top, A - B max, sú najkrajšie, z toho mať komplex nemusíš. Ja mám 24 a tiež som celý život single, mám veľa záujmom, cestujem chodím po horách, fotím a podobne. Ja mám napríklad chudší hrudník a z toho mám komplex, takže som nikdy nebol bez trička on,ale už na tom pracujem aby som to prekonal :)

Tutanchamon_xD

Ach bože, bože. Píšte si čo chcete, aj tak vám to chýba a vzťah chcete silou mocou :D inak by ste nezakladali takéto témy. Písať, že aj tak budem celý život sama je úplná blbosť. Ty vieš dopredu, že budeš sama ?

Natalia7001

dobre uz- chápem ta veľmi dobre ja tiež budem sama navždy..napriklad mam velmi male a nesumerne prsia a nikdy by som sa nevyzliekla pred chlapom alebo som dosť nemožná teda nesikovna. takže pre takych ludi proste vztahy neexistuju ale nevadí existuje vela veci pre ktore človek môže žiť:)