Osamelí ľudia

Soon

Natalia7001, treba trochu hladiet aj na eticku stranku otazky, ktoru davas...ked uz tak velmi chces byt napomocna vsetkym osamelym.

Kontr0lor

Cliattsi - musíš s tým už niečo začať robiť, lebo sa to už riadne dlho vlečie. Niečo proste musíš objaviť čo ťa privedie medzi ľudí, nejakú činnosť. Tak ako ja

www.youtube.com

Cliattsi

Natalia7001-tak potom nie je chyba tam, kde som si myslel,že by mohla byť. Takže bude v tom tvojom očakávaní, ktoré nekrešponduje s realitou preavdepodobne.
Kontrol0r - tak to sme dvaja. Ibaže u mňa sa to moc nezmenilo.

Natalia7001

Idris6699- veď roky som to nechávala tak ale keď som bola nastavena od 15 nato že si niekoho najdem a doteraz nič tak je to čudné nie? A neprišlo to ani vtedy keď som to nečakala lebo veľa krát som nikoho ani nechcela alebo som nato nemyslela bolo mi to jedno .. teraz to už nemozem nechať len tak nemam tych 15roko

Kontr0lor

Idris9966 - neriešim to už 24 rokov a nič :D ale nie veď možno sa ti pošťastí,

Ale v prvom rade sa musí človek naučiť žiť sám so sebou a priať sa aby mohol žiť s niekým iným. Telo, postavenie, vzdelanie, povaha, všetko proste. Ja som to ešte nezvládol úplne, tak ešte je na čom pracovať. Ale mám plán aj progres a aj keď pevná vôľa sem tam zlyhá snažím sa pracovať na sebe.

Idris9966

A vieš čo možno je tam ten problem . Nestane sa vždy niečo ked to najmenej čakáš ? :) Dost nahovno rada ja viem ale skús to nechat tak ,neriešit .Možno to príde samo

Natalia7001

Idris9966- mam 20 ale vieš čo je zaujimave?že ja som vždy verila uprimne od srdca že si niekoho najdem a ani vtom obdobi som si nenašla...divne nie?ja som.bola nastavená že si nájdem ale aj tak nenašla...neviem či sa mam začať modliť abo čo...takže kvoli tomu neverim na nejake nastavenie

Idris9966

dobreuž samozrejme že to nie je vada prečo by to mala byt . Ale tu nejde o to že je niekto dobrovolne single lebo chce byt a vyhovuje mu to . Tu ide o to že natalii to vadí a má s tym evidentne starosi a to už problém je a ako písala si s ním nevie rady a hladala pomoc tak si tie posmešne smajlíky nechaj pre niekoho iného dakujem .
No a Natália ja alebo niekto z ludí tu ti tažko asi pomôžu ,ako som už napísal je to v tvojej hlave a ty si tomu uverila tak to tak aj bude dokial tomu prestaneš verit a začner verit v to že sa to zmení .Môžem sa spýtat kolko máš rokov a ako dlho máš tento problém ? Nemáš z tých myšlienok depresie alebo úzkosti ?