bicykel,alebo kolobežka

milosstratos

Neviem prečo ale ku koloběžkám mám jednoducho zlý vzťah. Keď na nej niekoho vidím tak mi to pripadá vtipné .. ale všeobecne si myslím že bicykel je lepšie pretože na ňom zapájate viac svalov.....

ivcaP

To som uz aj ja videla, ale teda ten clovek mal aj prilbu a chranice a tak, i ked neviem ci to dvakrat pomoze ked sa niekde vyrube.

terria15

uz som dokonca videla ist/jazdit ludi len na takom kolese, ktore malo len uchytky na nohy, a stali pri tom. to uz je adrenalin level 3000, uz by som bola na zemi, len by som sa na to pozrela :)

byvalasestra

len kolobežka alebo bike do práce je ok ale len za dobrého počasia. už keď príde zima sme vybavení a môžeme opäť štartovať našich štvorkolesových kamošov.

kmina

Už som tak vyšla z cviku z mladosti, že jazdiť na bicykli alebo kolobežke :) Možno to ale ešte príde, že si zoženiem bicykel a šup ho na cesty. Mám ale rešpekt voči tomu, lebo keď vidím cyklistu na ceste a za ním auto, oproti kamión. Akože jasné, že sú aj cyklotrasy, ale niekedy, keď sa nedá a treba ísť po ceste, uf.

klaudusinka

- teraz je trend co sa tyka bicyklov tak tie e-bicykle a co sa tyka kolobeziek e-kolobezky. to vazne sme my ludia uz taki pohodlni, ze by sme sa najradsej vsade vyvazali? teraz nehovorim o tom, ktori to vyuzivaju ako alternativny dopravny prostriedok. ale myslim, ze ak chcem sportovat, a nieco pre svoje telo aj spravit, asi by som si kupila tie klasicke :) -