bicykel,alebo kolobežka

Pivonka37

Ja mám zo stránky cyklospeciality.sk kolobežku a je perfektná, vôbec sa na nej nebojím jazdiť aj cez mesto, okrem toho, že je pevná, ľahká, sa na nej naozaj cítim bezpečne. Takže za mňa výborná kúpa. Ale tiež začínam uvažovať nad tým skladacím bicyklom, kolegovci si ho pochvaľujú, chodia na ňom do práce a zložia ho v kancli:-) Páči sa mi tá praktičnosť v skladaní.

eli_kratka28

Za mňa určite bicykel, je to podľa mňa ľahšie ovládateľné ako kolobežka. A do mesta sa vyplatí skladací bicykel. Je to ľahšia a prenosnejšia alternatíva ku klasickým bicyklom. Odporúčam stránku cyklospeciality.sk

eli_kratka28

Ja som silný zástanca bicyklov. V meste sa určite vyplatí skladací bicykel, je ľahký, spratný a na pohyb v meste ako stvorený. Odporučila by som zo stránky cyklospeciality, ktoré sa v prípade záujmu dajú pozrieť a vyskúšať aj v kamennej predajni.

evita87

Aktuálne uvažujem nad kúpou kolobežky, ale díky za tip aj na bicykel, skúsim tam rovno pozrieť oboje. Bicykel síce mám, ale už má čo to "odžité", asi si vypýtam pod stromček nejaký kvalitnejší.

Hani123

mne je bicykel hlavne dopravným prostriedkom , jazdím s ním do práce aj do mesta. Dlho som vyberala kvalitný mestský bicykel, v e-shope mi poradili tento www.cyklospeciality.sk

Andy_ma

Oboje je super, napr. kolobežku využívam vtedy, aby som stačila za deťmi, keď sú vonku na odrážadlách a bicykel využívame väčšinou s manželom spoločne na dlhšie trasy. Ale kúp radšej kvalitné, vtedy podľa mňa nebudeš ani v jednom prípade ľutovať:-)