bicykel,alebo kolobežka

Erika-J

Ahoj. Ešte pred pár mesiacmi by som ti jednoznačne povedala bicykel. No ak ti môžem poradiť dnes, tak ma veľmi milo prekvapila elektrická kolobežka. Po odporúčaniach kamarátov a známeho, ktorý sa vyjadril, že pešo už ani nikam nechodí. Tak som zainvestovala okolo 300 eur a objednala som si ju z internetu. Konkrétne z mall.sk, kde majú celkom slušný výber - www.mall.sk
ale nájdeš aj iné stánky, ktoré ponúkajú e-kolobežky. Ešte viac ma potešilo, keď som využila zľavu na www.kodino.com a ušetrila som až 50 eur.
Elektrická kolobežka je skladateľná, nemusíš šliapať (len do kopca jej treba pomôcť). Len ju nabiješ a môžeš sa viezť.

bicyklista

a este ma napadlo, ze na kolobezke ma clovek viacej pohybu, co by v mojom pripade znamenalo, ze sa viacej spotim. kedze to planujes ako dopravu do mesta, tak by tento stav mohol byt neziaduci.

bicyklista

mne pride bicykel lepsi, lebo s nim mas viacej moznosti volby trasy(vies napr. prejst aj po hrbolatej a nespevnenej ceste) a vies aj dalej zajst.
takisto by som poveda, ze sa menej unavis a pohyb je rovnomerny - s kolobezkou jednou nohou stojis a druhou sa odrazas.

neviem kade chces chodit, ale po chodniku ani s jednym prostriedkom by si nemala chodit....cize by si mala chodit po ceste - ale chodit po ceste s kolobezkou sa mi zda nebezpecnejsie.

swistica

Kolobezky su teraz in. I ja o nej rozmyslam. Ale ja mam aj bicykel, takze kolobezka uz len doplnok. Ak by som nemala nic, tak volim bicykel. Je vyuzitelnejsi.

Oto96

Mariona

Co ta viacej bavi, to si kup. Toto rozhodnutie je cisto len na tebe. Lebo mnoho ludi ma dobre skusenosti s bicyklom a mnohi zase s kolobezkou.