bicykel,alebo kolobežka

hellkazuza

co si myslite o elektrickych kolobezkach? lebo si vsimam, ze je to teraz taky trend a nielen deti ale aj dospely na nich jazdia. nie je to nebezpecne? aj teda co sa tyka bezpecnosti ludi jazdiacich na takych kolobezkach, ale aj ostatnych okoloiducich?

mat_ka

Kolobežky mi dlho pripadali len ako výstrelky, aby človek bol moderný. Ale časom som si nejak uvedomila, že to nie je až také zlé. Hlavne dá sa kolobežka zložiť aj do auta, čo pri bicykli moc nehrozí.

Karolinka1

Kolobežky sú super! Ja som kúpila jednu aj pre seba na cyklospeciality a beháme teraz po ulici s malým spolu :D

dagmar12

tiez sa rozhodujeme, co kupit synovi k narodeninam. ci by ho viac potesilo jedno alebo druhe, priklaname sa ale skor k tej kolobezke zatial :) a naucit ho bicyklovat ked bude starsi trosku

Erika-J

Ahoj. Ešte pred pár mesiacmi by som ti jednoznačne povedala bicykel. No ak ti môžem poradiť dnes, tak ma veľmi milo prekvapila elektrická kolobežka. Po odporúčaniach kamarátov a známeho, ktorý sa vyjadril, že pešo už ani nikam nechodí. Tak som zainvestovala okolo 300 eur a objednala som si ju z internetu. Konkrétne z mall.sk, kde majú celkom slušný výber - www.mall.sk
ale nájdeš aj iné stánky, ktoré ponúkajú e-kolobežky. Ešte viac ma potešilo, keď som využila zľavu na www.kodino.com a ušetrila som až 50 eur.
Elektrická kolobežka je skladateľná, nemusíš šliapať (len do kopca jej treba pomôcť). Len ju nabiješ a môžeš sa viezť.