Priatelka je spindura

Príspevok v téme: Priatelka je spindura
MarcelFo

Prosim poradte mi, som v koncoch. Mam rok priatelku, uz spolu byvame, ale prisiel som na to, ze je strasne jemne povedane neporiadkumilovna. Ze jej v aute hniju nedojedene banany, vysypane plesnive hranolky, stare plastove pohare od kavy, dzusov, coly... ze ma volant od cokolady, dvere a strop od makeupu, to sa este da, ale doma je to des. Ked pride domov alebo po wc si neumyje ruky. Ked je spadne na zem nejaky kus potraviny, nezdvihne ju a pridete domov a rad mravcov k tomu kusku a pod chladnicku... alebo pridem domov idem do kuchyne a lepia sa mi ponozky o zem - vyliala colu a iba to utrela servitkami... alebo perie sa pradlo a idete vesat a na jej nohavickach prilepena pouzita vlozka... no a teraz cerstvo pisem, malibsme sex, predtym som ju prehovoril, nech sa ide osprchovat, no a robili sme to odzadu a zrazu smrad h0vna a to bola akoze osprchovana, samozrejme hned bolo po vzruseni, teraz sa ma pyta, ci ma velky zadok a ja som tu na pokraji zufalstva, ze co jej mam na toto povedat... som uplne zufaly, ja toto nezvladam, nechapem, ako moze byt baba takato spindura. Myslite, ze ked mi to tak vadi, mam sa vratit z kratsej cesty? Pochybujem, ze sa zmeni. Uz som jej niekolkokrat vravel o tej spine a ona to bud zoberie na lahku vahu alebo sa nastve, ze ju kritizujem. Mate pre mna nejaku radu alebo to s nou mam radsej ukoncit?

Sammsonka

Mom, ty aj premyslas nez napises? Musel to tu opisat, aby sme chapali, rozumeli a vedeli mu odpovedat. Keby napisal len, ze moja baba je necistotna a bordelarka, vsetci by sa pytali, co to znamena a ze to ma blizsie opisat. Lebo ak chces radit, musis vediet blizsie info omg. A bud si rovnaka ako jeho baba alebo jednoducho nechapes zakladne principy tohto fora

Tutanchamon_xD

Tak toto je viac než príliš. Fuj !!!!!!!! Toto by som ja osobne určite netrpel. Teba k nej niečo po takýchto veciach aj priťahuje ? Mne by sa úplne hnusila a akože tá vec pri sexe, tak to ma dorazilo. By som jej hodil šablu na chrbát.

lavila

...tak ju k tomu nejako ved. Ak ta nebude pocuvat tak co len sa s nou rozist, co s takou zenou co nema zakladne hygienicke navyky?...

shimuri

heh uz pri opisovani jej auta mi doslo zle. kks nepoviem, ze som nejaky sterilny clovek, ale do toho auta by som si teda nesadla, ani keby som umierala

zobudsa

Biggy, ta tema je z decembra, tak nemusi odpovedat vo februari. Uz to mozno vyriesil, ze sa rozisiel.
A moja mama je poriadkumilovna, ja som skor bordelar, takze to ide asi obgeneraciu alebo co.
Priatelka autora je extrem, ako z osady.

Biggy

Tak MarcelFo tu už viac nenapísala, takže opäť téma vymyslená len pre udržanie pozornosti na stránke. Nevadí, aj tak pridám svoj názor - pre tých, ktorí majú možno podobné problémy. Nie je pravda, že vzťah k poriadku vychádza vždy z rodiny. Mal som priateľku, s ktorou som žil tri roky. U nich doma hotová katastrofa, mama aj otec totálni bordelári. Ale ona puntičkárka, všetko sa vždy lesklo, aj ona sama. Až to občas bolo na mňa priveľa. Sama nechcela u rodičov nič jesť, jej setra mi hovorila, že taká čistotná je od malička. Na rozdiel od súrodencov, ktorí mali k poriadku taký bežný vzťah. Čiže doma mali čisto, ale nezbláznili sa ak sa sem tam niečo na chvíľu položilo inde než na svoje miesto. Nikto z tých detí nebol taký bordelár ako rodičia. Takže to je k tej výchove resp. k príkladu z detstva.
No a teraz k tej - možno vymyslenej - priateľke. Fakt hnus, neviem si predstaviť život s takou ženou a už vonkoncom nie sex. Ona sa určite nezmení, má to v sebe, a tam to aj ostane. Mazaj od nej čo najďalej, lebo sa vaše deti raz budú brodiť v odpadkoch.