Nemám žiadnych kamarátov :(

Príspevok v téme: Nemám žiadnych kamarátov :(
Rikk9

Ahoj už som sem dávnejšie písal a keďže sa príspevky posúvajú dozadu tak píšem opäť. Som Peter mám 18 rokov a môj problém je ten že nemám žiadnych kamarátov :( V detstve som mal kamošov , chodili sme vonku no postupom času čím som bol starší bolo ich menej a teraz nemám vôbec nikoho. Som dosť špecifický typ človeka . Proste neviem komunikovať s niekým iným , neviem o čom sa s tým druhým rozprávať no neskôr až keď s tým človekom už nie som tak mi napadne čo všetko som mohol povedať. Prosim pomôžte mi :( Nechcem už takto žiť že všade som sám, ako keby som vyžaroval niečo čo druhým dáva impulz aby sa so mnou nebavili :( Vždy sa pýtam , prečo práve ja ? Prečo ja nemôžem mať veľa kamarátov ako niekto? Prečo žijú taký ľudia s ktorými sa nikto nechce baviť ? Nechápem . A určite to nie je o vzhľade ale o mojej povahe . Niekto ma berie aj ako introverta lebo som vždy sám, ale ja sa s ním nestotožňujem proste nechcem ním byť ale neviem ako si nájsť ľudí s ktorými by som si rozumel. Veľmi sa bojím že budem v živote sám, bez práce a nikto o mňa ani nezakopne :( Nechcem aby som tak dopadol :( Prosím pomôžte mi :(

NeznamyTHM1986

Rikk9: Mám dve otázky... Spomínal si, že medzi tvoje záľuby patrí fotografovanie... Máš aj nejakú profesionálnu výbavu? A ak áno náhodou metal/rockovú muziku nepočúvaš?

Rikk9

Tomas12345 rozmýšľal som už aj nad tým ze by som dochádzal..ale zas už by som mal ešte menšiu šancu že by som niekoho spoznal no tiez ako si písal doma by som tu samotu pociťoval menej ale tak neviem..všetko má svoje výhody aj nevýhody :/ je to hrozné byť všade sám neprajem to nikomu, človek sa cíti potom úplne zbytočný a nepotrebný na tomto svete a psychika trpí najviac .

Nemaspravdu

Vsak si najdi,ved si medzi mnohymi a nabija ta to tak aky problem?introvert je vysaty z ludi.staci ti sa usmievat tak ako urcite robis a kecat o hocicom,co isto ako extrovert ovladas.

hokkaido kari

ja som sice extrovert, ale aj tak by som chcela len zopar poriadnych kamaratov
to clenenie na extrovert, introvert je blbost, prekryva sa to

Nemaspravdu

Tomas12345:no vies,ale nie kazdy stiha dochadzat domov z vysokej skoly kazdy den nehovoriac o tom,ze je to vysilujuce a dobre na chorobu.niektorí introverti proste musia trpiet.a este nehovoriac o tom,ked dostanes blbca spolubyvajuceho.a funguj tak 5 rokov.iste mozes ist externe,ale zato sa plati však?introverti maju akurat plno nevyhod.ludi svojej krvnej skupiny stretnu málokedy.vacsina je extrovertov,ktori maju okolo seba plno ludi.a introvert chce zopar poriadnych ale aj svoj kľud.a ked chce samostatnu izbu niekde v dome tak zato si musi priplatit,takze zas nevyhoda.

Tomas12345

Možno by bolo pre teba lepšie nebyť na tom internáte. Na internáte totiž sa cítiš osamely nemas sa s kým baviť a dolieha na teba samota, navyse tam aj vidís rozne partie okolo seba a preto ta to provokuje. Doma ziadne partie okolo seba nevidíš a preto ked si doma tak to určite v takej miere na teba nedolieha.

NeznamyTHM1986

Riki: Mám dve otázky... Spomínal si, že medzi tvoje záľuby patrí fotografovanie... Máš aj nejakú profesionálnu výbavu? A ak áno náhodou metal/rockovú muziku nepočúvaš?

Rikk9

Tomas12345 bývam s rodičmi ale cez týždeň som na internáte kvôli škole . Napriklad keď idem po chodbe a oproti ide nejaký chalan tak si povieme len 'čau' a to je celé. A dosť ma to mrzí lebo keď vidím partie ako sa spolu bavia je mi do plaču ...ale to som sem už písal . Čo sa týka vzhľadu tak myslel som to tak že nevyzerám nejak zle ide skôr o moju povahu kvôli ktorej som vždy sám .