Nemám žiadnych kamarátov :(

Príspevok v téme: Nemám žiadnych kamarátov :(
Rikk9

Ahoj už som sem dávnejšie písal a keďže sa príspevky posúvajú dozadu tak píšem opäť. Som Peter mám 18 rokov a môj problém je ten že nemám žiadnych kamarátov :( V detstve som mal kamošov , chodili sme vonku no postupom času čím som bol starší bolo ich menej a teraz nemám vôbec nikoho. Som dosť špecifický typ človeka . Proste neviem komunikovať s niekým iným , neviem o čom sa s tým druhým rozprávať no neskôr až keď s tým človekom už nie som tak mi napadne čo všetko som mohol povedať. Prosim pomôžte mi :( Nechcem už takto žiť že všade som sám, ako keby som vyžaroval niečo čo druhým dáva impulz aby sa so mnou nebavili :( Vždy sa pýtam , prečo práve ja ? Prečo ja nemôžem mať veľa kamarátov ako niekto? Prečo žijú taký ľudia s ktorými sa nikto nechce baviť ? Nechápem . A určite to nie je o vzhľade ale o mojej povahe . Niekto ma berie aj ako introverta lebo som vždy sám, ale ja sa s ním nestotožňujem proste nechcem ním byť ale neviem ako si nájsť ľudí s ktorými by som si rozumel. Veľmi sa bojím že budem v živote sám, bez práce a nikto o mňa ani nezakopne :( Nechcem aby som tak dopadol :( Prosím pomôžte mi :(

Zuzka8

Ahoj Rik, tak skús krúžok. Alebo si niekedy sadni do spoločenskej miestnosti v tom internáte, to tam asi mávajú, nie? ... No, často spoznáš ľudí prirodzene, popri škole alebo popri robote či od rodiny. Keď ale nie, tak je dobre urobiť krok pre to, ale dotiaľ, dokiaľ vieš, že na to máš. Stačí malé kroky.

Poznám, som mala obdobie, kedy som tiež ľudí nenavštevovala a keď som videla tých autobusárov [:-)], ako sedia na lavičke a sa smejú a rozprávajú tiež mi to prišlo ľúto. .. Teraz ale mám odtiaľto z mesta dve kamky.

Ozi, buď vďačný Bohu, že môžeš byť v škole, resp. v triede s ľuďmi. To Ti napomáha, aj keď to nevnímaš.

Tomas12345

Nemaspravdu :

No tak môže aj prerušiť studium alebo si hladať nejake spolubyvanie. Nemusí byvat na internate ak sa mu tam nepáči, ale može si hladat nejake spolubyvanie a to az dovtedy dokial nenajde nejakeho spolubyvajuceho s ktorym si bude rozumiet.

nada5

Preco mi to tu neuverejnilo celé,! Nie vobec sa nemen.. Bud taki aki si. Ani ja nemam kamaratov ale to je ok lebo kamaratov som mala este na základnej hihi odvtedy mam len znamych. Mam 33 stara k. Nechcem aby si sa trapil koli tomu :)

mamakkk

Neznamy - Ja mám rockovú rada. Napr. Green Day, Imagine Dragons sú dobrí.
Metal veľmi nie. Na mňa je to trochu priveľa.

Milujem zvuk elektrickej gitary, akoby mi to dodávalo energiu. Nádherný zvuk, škoda, že na ňu neviem hrať.