Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

Samovrazda

Príspevok v téme: Samovrazda
BJK

Prajem pekny vecer (skor noc)...chcem sa spytat ci sa tu najde niekto kto ma podobne problemy(alebo mal a prekonal ich)...ako silnu depresiu...kedy ma clovek pocit ze jedine vychodisko je samovrazda....

Bol by som velmi rad keby sa tu nasiel niekto...kto prekonal tieto bezvychodiskove stavy a podelil sa o svoje skusenosti...Dakujem

BJK

Ahoj tieto lieky nepoznam....moj najsinejsi liek je rivotril,ale byt na tvojom mieste zavolal by som na pohotovost a spytal sa pokial nevies co su to za lieky a ake maju ucinky Drzte sa

dodohir

dobry vecer, kamaratka sa mi chce zabit a predavkovala sa dnes liekmi. Jeden sa vola Levetiracetam a druhy Depakine. Levetiracetam uzila dve tablety a mala mat len jednu a depakine podla fotky pol tablety. potrebujem vediet ci ju to dokaze zabit. prosim napiste mi odpoved cim skor aby som vedel na com je a aby nebolo neskoro. napiste mi co su to za lieky ake su silne a ci ju to zabije. v tomto mnoztve ako je hore uvedene to vraj uzila len dnes. odpovede piste na moj mail dominikhires@gmail.com

S pozdravom dominik

BJK

Ahoj chodim k psychiatrovi uz asi rok a cekovo sa to zlepsuje.....velmi mi pomohli lieky ako rivotril, ale niekedy pridu dni kedy nic nema zmysel a najlepsie je to ukoncit...ale velmi pekne dakujem za radu

marika88

Objednajte sa tomuto chlapovi z okolia BA: 0944195880.Bola som všade i na psychiatrii. Až tento liečiteľ ( má omnoho profesionálnejší prístup ako v nemocnici) vie o psychických chorobách snaď všetko. A vďaka jeho skúsenostiam mi pomohol, vyliečil ma. Síce som chodila na sedenia cca 3mesiace, ale som v super forme a hlavne zdravá. Myslím, že má i oficiálnu licenciu na ordinovanie. Po stretnutí s ním nebudeš vedieť čo je to depka. Žiadny šarlatán. drž sa