Samovrazda

Príspevok v téme: Samovrazda
BJK

Prajem pekny vecer (skor noc)...chcem sa spytat ci sa tu najde niekto kto ma podobne problemy(alebo mal a prekonal ich)...ako silnu depresiu...kedy ma clovek pocit ze jedine vychodisko je samovrazda....

Bol by som velmi rad keby sa tu nasiel niekto...kto prekonal tieto bezvychodiskove stavy a podelil sa o svoje skusenosti...Dakujem

BJK

nijak

Vobec to nezvladam....kazde rano sa budim s pocitom zbytocnosti. Nepomahaju mi ani lieky na depresiu....proste len tak prezivam...a neviem dokedy to tak bude...

YoungVeteran

Tak áno, aj ja som si toho veľa, veľmi veľa preskákal. Ku koncu tejto "párty" som už bojoval proti všetkým, popri tom som pomohol x ľuďom, dokonca som jedného pána uzdravil z ťažkých depresií, to som už ani sám nechápal. Taký mix všetkého asi nezažil žiaden človek. Ono, najväčšou blbosťou je, keď sa človek utrápi sám sebou, treba sa vedieť disociovať/odpojiť od všetkého, ale nie že úplne. Problém je to, čo považuješ za problém. Keď nemáš riešenie, tak si len povedz, s.ať na to, čo už and they will go absolutely babanas.

Samovr

Pozri, ja som si povedal, ze zabit sa mozem hocikedy a ze teda skusim zit a ked mi bude najhorsie, ze nebudem mat co jest, co si obliect a nebudem mat kde byvat a robotu, tak sa zabijem a nebudem riesit tieto problemy, no a odvtedy mi paradoxne ide vsetko ovela lahsie. Ako nerozmyslam nad buducnostou, nic neplanujem, zijem zo dna na den a mozno preto, ze to beriem easy bezstarostne a neumaram sa v obavach, tak to vsetko funguje. Sranda, co dokaze hlava - ovela viac ako telo...

nijak

bohuzial to vyzera tak, ze to prekonat nejde a vela ludi toto "volanie" aj nasleduje, ak sa jedna o oddalovanie toho, co je nevyhnutne

konci takto vela zivotov a ked by neskoncili, mohli by aj ovela horsie
ja sice na samovrazdy nie som, no uznavam, ze ludia, co si ju zvolili, mali na to urcite velmi dobry dovod v tomto svete, kde uz nikomu nie je nic svate a stava sa to len tazkym bremenom, ktore si nesie kazdy celkom sam bez ohladu na prazdne frazy okolia, ktore nic nechape

ty to zvladas jak?