Samovrazda

Príspevok v téme: Samovrazda
BJK

Prajem pekny vecer (skor noc)...chcem sa spytat ci sa tu najde niekto kto ma podobne problemy(alebo mal a prekonal ich)...ako silnu depresiu...kedy ma clovek pocit ze jedine vychodisko je samovrazda....

Bol by som velmi rad keby sa tu nasiel niekto...kto prekonal tieto bezvychodiskove stavy a podelil sa o svoje skusenosti...Dakujem

BJK

Odbornika som uz vyhladal....beriem lieky na depresiu ako fluoxetin,rivotril a mnoho dalsich, ale mam pocit akoby sa nic nezlepsovalo(uz ani neviem co je byt stastny).....budem s tym bojovat kym to pojde. Dakujem vam za vase prispevky....cenim si to

Jaroslav321

najlepšie podľa mňa spravíš, ak vyhľadáš pomoc odborníka. isto to nie je všetko také zlé, aby si musel skončiť zo životom

Daanaa

Zajtra ma zdruzenie No more stigma prednasky na temu Ked zivot boli o samovrazdach a sebaublizovani, malo by to ist aj cez net.

Tomas12345

Ahoj napis mi na tomas555555@centrum.cz a tam o tom mozme pokecat. Tiez som si tym presiel, ale uspesne som sa z toho dostal. Napis a poradim ty na tvoje problemy.

Marcela 96

Chlapci skúste porozmýšľať ako by ste tým veľmi ublížili rodičom a kamošom. Mne sa tak zabili dvaja kamoši jeden na aute a druhy sa obesil :( a verte mi nebolo pre nás nikoho ľahké stat na poslednej rozlúčke s nimi. Ja tiež navštevujem psychiatricku a beriem AD ale kvôli iným problémom. Skúste nájsť niečo čo vás bude baviť napĺňať skúste si ráno keď v stanete povedať dnes bude dobrý deň a usmievajte sa snažte sa proste. Verím že nič nemôže byť tak zle aby ste rozmýšľali nad samovraždou. Tak prestaňte :) prosím

BJK

YoungVeteran

Pekne sa to cita, ale realita je u mna niekde inde.Bojujem s tym kazdy den, ale uz zacinam citit, ze mi dochadzaju sily....., ale zatial stale bojujem s tym pocitom bezradnosti a s tym ze nic nema zmysel.