na všetko odpovedá niéééééééééééé

Príspevok v téme: na všetko odpovedá niéééééééééééé
biela macka3

Môj syn bude mať onedlho tri roky a je to čím ďalej, tým horšie. Nič, čo po ňom chce niekto druhý, neurobí, na všetko je nie, neurobím. Napríklad opýtam sa ho: Ideš si umyť zuby? Odpoveď - nejdem si umyť a takým hlasom, ako keby som bola hluchá. Nič nepomáha - ani krik, ani prosby - skrátka všetko neguje. A to nejde iba o zuby. Keď niečo nechce, tak ho nič nepresvedčí. Alebo mu niečo nejde, tak zúri. Vedomsti má také, že aj do školy by mohol ísť, ale fakt tie výbuchy zlosti. Včera na ihrisku som mu ponúkla, či sa nechce napiť, nechcel, ale k tomu spravil aj scénu, že som si mu dovolila ponúknuť vodu. Skúšala som v jeho záchvate zlosti aj objatie, to tiež nepomáha - vtedy je, nechaj ma, choď preč. Som smutná, že ma dieťa nenávidí.

milajar

biela macka, aj nase deti to tak mali a povyrastali z toho, lub ho celou svojou laskou, ty nie si zly clovek, anjelik ti dobre radi, vyskusaj este co sa da,da sa este z toho dostat, len sa zameraj na seba a ver, ze bude dobre, aj ja na teba myslim a prajem zazrak uzdravenia

anjelik222

biela macka bozeee naozaj vyskusaj to mms...na rakovinu pluc 2 aktivovane kvapky zlahka inhalovat a kupele pol hodinove v 40 kvapkach !!! Ako pisem my sme mamu dostali z rakoviny!

biela macka3

Sú to pľúca s metastázami v lymfatických uzlinách na krku a už aj v mozgu, stravujem sa zdrasvo, teda údeninám sa vyhybam väčšinou, nafajčím, ani som nefajčila nikdy, jem ovocie, zeleninu, marhuľové jadierka, už aj kozie mlieko som zsčala, občas čokoládu si dám, ale aj medovinu a ríbezľové víno...aj som rozmýšľala, keď dieťa zase malo svoj zlostný záchvat, či niekam nepôjdem na rok sa liečiť do zahraničia, len to asi bude dosť drahé...chcem sa popýtať jeho pediatričky, či sa naozaj nedá mu urobiť nejaké vyšetrenie na adhd, lebo niekdy je to fakt horor - ani choroba ma nevyčerpáva tak ako jeho scény - objatie nepomáha, ani pokojný hlas, ani prosby, až krik a na zadok, už ani kričať nemôžem, lebo aj hlas mi zoslabol - jedna jeho scéna ma zoslabí viac ako operácia...ja už pobyty v nemocnici beriem ako rekreáciu - nie, žeby som sa tešila, ale vždy si tam super oddýchnem...ale štve ma aj to, že k rodičom je zlý a odvráva..ale keď mu nejaký mladší aj o niekoľko mesiacov dá poza uši, tak neurobí nič...k psychologičke chodievame, ale pokiaľ sa pred ňou nepredvedie, tak mi stále bude radiť len teoreticky...ale môžem skúsiť jedno - keď nebude poslúchať, tak rozprávať na neho v zdrobnelinách a šušlať - možno to zabelie a bude papinkať aj polievočku, aj jizotko a nebude tolko kličať a nebude sa válať po kobejci...

biela macka3

Neviem, či tak malé dieťa pochopí, že niekto tu už raz nebude...Ale pri &ňom ma skôr infarkt skosí. Ja už ani nekričím, ale aj hlasivky mám v...tam - dnes ráno bol zase veľmi zlatý...čo už

Aikido

Biela macka, Vasa situacia je skutocne nezavideniahodna. Okrem vzdoroviteho synatora este aj zakerna choroba. Napriek tomu sa daju najst aj v tejto situacii riesenia, aj ked iba docasne. Neviem, ake stadium rakoviny mate, aky typ alebo aku prognozu dozitia. Ale bolo by podla mna velmi vhodne na zaklade tychto info ist sa poradit za detskou psychologickou, ako to postupne dietatu davkovat. Su sposoby, ako na to, ja ti neporadim, nerobim s detmi. Ale pokial je prognoza velmi zla a vy ste si toho vedoma, dieta by malo byt pripravene na stav, ze "mamicka tu raz nebude". Je tazke o tom len pisat, nie si to este predstavovat, ale z pohladu toho dietata musi byt hrozny sok zobudit sa do sveta bez mamy a nevediet, co sa deje. Plu sa k tomu pridava pravna stranka veci, kto sa bude o dieta dalej starat (partner, stari rodicia?). Je dobre si to poriesit vopred, pre kazdy pripad. Samozrejme Vam aspon takto na dialku zelam, aby sa stal zazrak a mohli ste sa dozit este vysokeho veku. Ale pokial sa zazrak nestane, nelutujte, ze mate dieta - naopak, uzivajte si s nim kazdu minutu, aj ked ma teraz horsie obdobie. Viac Vam asi poradit neviem.

anjelik222

biela macka moja mama mala tiez tazke stadium rakoviny a dostali sme ju z toho mms kvapkami ...lekarska liecba jej nepomahala tak sme skusili mms a pomohlo.... ja na tvojom mieste skusim urcite tieto kvapky...stratit nemas co len ziskat... a hlavne sa nedaj odradit naozaj pomahaju