Kolko zarabate?

Príspevok v téme: Kolko zarabate?
Zarobok587

Prave citam v NC, ze kolko z vyplaty berie stat a ide na kazdy nakup DPH. Strasne vela si berie a zevraj polovica rodin (to znamena sucet platov zeny a muza!) zije zo 600,- eur mesacne. To si neviem ani predstavit!
Napiste tu, kde BYVATE a kolko v CISTOM zarabate a ak chcete, tak kde robite alebo len profesiu.
Ak sa hanbite alebo nechcete, aby to niekto vedel, napiste to pod inou prezyvkou, ako to robim teraz aj ja.
Ja robim v Bratislave v IT a zarabam v cistom 1.400,- aj s odmenami, ked to za rok spocitam a vydelim 12. Inak okolo 1.100,- v cistom mesacne.
Dakujem vopred kazdemu, kto tu prispeje do tejto temy. Mozno to niekomu pomoze snad.

zarabate

Operatorka vyroby v strojarskom priemysle 700-1100€ v cistom podla poctu nadcasou ...
na dve smeny ...stredne slovensko považie

laco5

Alebo nechaj na seba kontakt.
Lepsie ta zaplati nas podnik. Tolko kolko teraz zarabas dostanes ako prichodne 3 a 4 mesiac (pred zdanenim), a samozrejma aj ja.
To znamena + ku svojej normalnej vyplate. Cisla mas dole.

Ak nechces, skus si vyplnit zivotopis na profesia.sk a nechaj svoje t.c.
V pondelok ti bude volat minimalne 3-4 zamestnavatelia. Teraz je o ludi boj.

Uradnik562

Pilcuk, este si pozri sem, lebo mas mozno narok na vyssiu mzdu - stlac si tie zakladne informacie, co su tam vysvietene a najdi si stupen narocnosti pre svoju pracu.
www.minimalnamzda.sk

Uradnik562

Pilcuk, podla zakona o minimalnej mzde pre rok 2018 musis zarabat aspon 403,- eur v cistom - to je nekvalifikovana praca stupen narocnosti 1, cize najlahsia (ak teda robis na plny uvazok). Treba ihned udat zamestnavatela, ze nedorziava zakon na Urad prace! Mozes aj anonymne, aby ta potom nejako nepostihoval.

simusaaaaa

Moj brat robi v pekarni v Prešove a ma 800 v čistom..ma to ale velky háčik..v kuse robi nočne..
Mama pracuje v potravinach a ma 560 v čistom..
JA SOM nezamestnana zatial :D

Pilcuk

310 eur...jeden z dôvodov, prečo ani vo veku 49 rokov nemám žiadnú skúsenosť so vzťahom, nezažil som ani len bozk...

laco5

Pracovnik za pasom 450 - 700E v CISTOM
Pracovnik v kancelarii < 1100E
vyrobny podnik, juzne slovensko

Ja osobne < 3000E, normalna praca + referral programy na internete, patenty pre istu automobilku (elektronika) + obcasne kseftiky z vecami beznej spotreby + cina veci do 20E