Nie som anorektička

Príspevok v téme: Nie som anorektička
Lorinka

Ahojte, moja vyska je 168 cm a vaga 50-49kg
Brucho mam anorekticke,ze mi trcia kosti a cvicim na tom,aby som ho mala zenske a pevne a nie anorekticke. Ale nohy mam velke. 53 cm, tak preco mi ukazuje ze mam podvahu,ked mam velke stehna a preco mi niektori vravia ze som anorekticka a druhy ze nie som? Mam 16. Dakujem za odpoved

dobreuz

Tomas - vám už preskakuje? Že má silnú podváhu? Max 5kg podváhu má, ani o kg viac. Za to, že vy ste tlusty a vážite 100 kg tak iní chcú byť štíhli.

Tomas12345

Upracte si pojmy :P
anorexia = odmietanie potravy
podvaha = nepomerne nizka vaha voci vyske

Autorka temy nespomina, ze ma problemy s prijimanim potravy, teda nie je anorekticka, aj ked podvahu ma zjavnu.

Ano s tými pojmami mas pravdu.
To ze autorka nespomenula že trpi poruchou prijmu potravy este vobec neznamena ze nou aj naozaj netrpí. Ale uz len to ze si mysli ze ma tucne nohy pri svojej váhe, svedci o tom že poruchou prijmu potravy takmer urcite trpí. Navyse problem je aj v tom že väcsina autoriek sice poruchou prijmu potravy trpí, kedze jedia velmi malo, no oni si toho neuvedemoju a myslia si este ze jedia vela.

Z coho ineho by inak autorka tak strasne schudla ? Zo zdravotnych problemov ? Bolo by dobre kebyze autorka napise co jedava na ranajky, obedy, vecere. Z toho sa potom dá zistit v com sa nachadza problem.

Zuzazuza

Upracte si pojmy :P
anorexia = odmietanie potravy
podvaha = nepomerne nizka vaha voci vyske

Autorka temy nespomina, ze ma problemy s prijimanim potravy, teda nie je anorekticka, aj ked podvahu ma zjavnu.

Tomas12345

Nezdá sa mi, že by poradim38 podporovala niekoho v anorexii... Treba čítať s porozumením.

Napísala že autorka temy netrpí anorexiou. Pricom z jej udajov o vyske a vahe je jasne ze anorexiou trpí, a silnou.

Navyse poradim38 este autorke napisal ze by musela schudnut este 15-20 kil aby bola naozaj anorektickou. Týmto ako keby autorke povedal nasledovne : Nie si chuda, kludne 5-10 kil este schudni.

Vec sa má ale tak ze autorke uz vytrcaju rebra, a aj ostatný si uz vsimli ze je az moc chuda. Naozaj by s tymto autorka uz mala daco zacat robit, a urcite uz dalej nechudnut, ale naopak, zacat priberat.
Bolo by tiez zaujimave kebyze autorka napise svoj jedalnicek, co jedava na ranajky, obedy, vecere.

Tomas12345

poradim38:

ty ju prosim ta este nepodporuj v jej anorexii. Chces jej naozaj ublizit ? Samozrejme ze autorka podvahu má. A dost silnu. Ja mam 67 kg a 175cm a vyzeram dost chudo, a to si teraz ani nechcem predstavit ako musí vyzerat dana autorka ktora je len o 7 cm nizsia ale ma až o 17 kilo menej než ja. A ty tu pises ze aby mala anorexiu tak by musela vazit este o 15-20 kil menej. To by tu uz asi ani nebola pri vahe o 30 kil. Autorka ty zacne cim skor priberat, inak si privodis take problemy s ktorych ty uz ziaden lekar nepomoze.

Chcel by som sa spýtať autorky, co jedavas na ranajky, obedy, vecere ? Popíš to trochu.

Nohy nemozes mat tucne pri tvojej celkovej vahe. To je zcela hlupost aby si mala brucho sama kost a koza a na nohach tuk. Pravdepodobne mas brucho tak velmi vychudnute ze sa ti v nohy v porovnani s bruchom zdaju tucne. Priber teda do brucha, ale nielen do neho.

poradim38

Podla mna mas iba taky typ postavy.... vies ako by si vyzerala kebyze si anorekticka??? Nohy by si mala polovicne ako mas teraz, celkovo by si vazila o 15-20 kg menej.... takze vyser sa na ludi co ti vravia ze si anorekticka, oni si zrejme neuvedomuju ako to moze vplyvat na toho cloveka...... mas idealnu vahu podla mna, mozno pribrat 2 kg maximalne a trochu vyformovat postavu a budes spokojna..... ale ziadne diety a podobne somariny, tucna nie si a nie si ani anorekticka...... predpokladam ze ti to vravia nejaky tvoji rovesnici, ved sproste deti ale na seba sa nepozru....