Vegánstvo

Tomas12345

dobreuz :

Nie je ty to trochu trapne riesit na fore na ktorom sa riesi veganstvo riesit gramatiku ? Preco radsej nedokazes reagovat na moje prispevky, ktore si zcela odignoroval ? Zeby tym ze nevies argumentovat ?

Tomas12345

dobreuz :

Nemusis sa vyhovarat na moju gramatiku. Preco nie si chlap a nepovies ze nevies argumentovat ? To je fakt tak tazke si priznat chybu ? Ak by si argumentovat vedel, uz davno by si mi vedel dokazat ze sa mylim, no nestalo sa, a ty tu stale nieco splietas o gramatike, o pokazenom displeji vsak je to uz na smiech.

dobreuz

To tykanie bola citácia z. Tomášovho príspevku kde namiesto ti napisal ty, čiže neovláda gramatiku vôbec.

dobreuz

Tomas nie náhodou povedal som ti? Naučte sa prv gramatiku, až potom niekoho poučujte a nedostatok času a autokorekcia sú veľmi chabé argumenty. Cmuq.

philips

Bože ľudia, ži a nechaj žiť... Nenúťte tu nikomu vaše presvedčenie, aj tak to nikoho nezaujíma. Ja si ten bravčový rezeň dám. Áno, tie zvieratá žijú a umierajú v zlých podmienkach ale týmto to chceš zmeniť? Nie veľmi dobrý spôsob, rob protesty, tlač na vládu, nech zákonom zakáže, ale nemáš šancu to ovplyvniť tým, že si ten produkt nekúpiš... Nekúpiš ho ty? Kúpim ho ja v akcií, lebo ich bolo na sklade o niečo viac. A to je celý kolobeh.

Tomas12345

MariaLuci :

(Vies co Tomas, citaj si co chces, pis si co chces, ale zabijat a tyrat zvierata nie je spravne. Nie je to o levovi, ktory zje ine zviera. Nie je to o rybe, ktora zje rybu. Ide o to nespocetne mnozstvo zvierat, ktore su vytvarane len na to, aby ich raz niekto zabil a zjedol. )

Neviem ci má zmysel vobec reagovat na tvoje komentare. Pretoze este vcera si písala o tom ako sposobuje mäso zdravotne problemy a pod. Ja som ty na tento tvoj komentar reagoval, a napísal som ty preco je tvoj nazor scela scestny a tusim som ty este poslal aj vedecku studiu. Ty si na to nereagovala. Takze sa pýtam na dôvod, preco na polovicku toho co ty napisem vobec nereagujes a odignorujes to ? Zeby to bolo tym ze nevies na to argumentovat ? Je take tazke si to priznat ? Dokial mi nedas argumenty alebo nenapises preco si odignorovala co som ti vcera k tomu mäsu napísal, tak nema zmysel aby som reagoval na dalsie tvoje prispevky, u ktorych hrozí zas to, ze aj tu znova polovicku mojich komentarov odignorujes.

Veg12

MariaLuci - mas úplnú pravdu, aspon niekto ma chápe
A Tomas12345 - ti sojove a rastlinne plantaze a vyrubovanie lesov sa robia preto aby sa nimi mohli krmit zvierata na maso, a keby sa nekrmili tak by sa znizil pocet vyrubovania lesov a tym lepsie pre nasu planetu

MariaLuci

Vies co Tomas, citaj si co chces, pis si co chces, ale zabijat a tyrat zvierata nie je spravne. Nie je to o levovi, ktory zje ine zviera. Nie je to o rybe, ktora zje rybu. Ide o to nespocetne mnozstvo zvierat, ktore su vytvarane len na to, aby ich raz niekto zabil a zjedol. O tych kravach, ktore cely den stoja na nohach, su nasilo oplodnovane, beru im male teliatka, ktore caka to iste a od staleho dojenia im hnisaju vemena. Ide o kuriatka, ktore zaziva melu spolu so skrupinami, strihaju im zobaky a cely zivot su zatvorene na malom kusocku miesta. A tak dalej. Snad to raz pochopis aj ty. Lebo coraz viac ludi uz na to prichadza a svet moze byt lepsi. Ahoj.

Bohatier

Ja som zase niekde cital studiu ze ak clovek prima nadmerne mnozstvo vapnika tak si predcasne vycerpa zivotny cyklus osteoblastov a takto sa zacina predcasna osteropoza. Je to sice zatial len studia ale co ak je to pravda... A inak si myslim ze ak by nebola nejaka ta nespokojna "Eva" ktora nevedela co chce tak sme do teraz v rajskej zahrade a sme vegani.:P