Dr. Eugen Jonáš

Príspevok v téme: Dr. Eugen Jonáš
ela

Dobrý deň.
Mám jednu dcérku (18 mesačnú) a dala som si spraviť u Dr. Eugena Jonáša výpočet pohlavia nasledujúceho dieťatka. Ak niekto poznáte jeho prácu, vypočíta z dátumu a času Vášho narodenia a narodenia Vášho dieťatka pohlavie nasledujúceho. Mne vypočítal že pohlavie nasedujúceho bude chlapec ale vypočítal aj dátumy, kedy je možné chlapca splodiť a kedy je možné splodiť dievča aj napriek tomu, že na vrchu výpočtu uviedol, že nasledujúce dieťatko bude chlapec. Môj manžel má z predchádzajúceho manželstva 2 dcérky, takže už má aj s našou malou 3 dcérky a ďalšie dieťatko už nechce, pretože v dnešnej dobe uživiť a postarať sa o budúcnosť štyroch detí nie je ľahké. To je manželov názor, ja by som veľmi rada mala ešte jedno dieťatko, lebo jeho dcérky z prvého manželstva s nami nebývajú, chodia k nám každú nedeľu na pár hodín (sú už väčšie majú svoje záujmy a priateľov) a ja nechcem našu malú odsúdiť na vyrastanie o samote. Potrebuje niekoho v svojom veku, s kým sa bude hrať a bývame na takom mieste, kde dcérka málokedy dochádza do styku s malými deťmi. Preto som si myslela, že si dám spraviť výpočet pohlavia Dr. Jonášovi a ak to výjde a on mi vypočíta chlapca, tak manžel bude súhlasiť ešte s jedným bábätkom. Ale manžel na také výpočty neverí a ďalšie dievčatko už nechce. Keby mal veľkú šancu, že bude mať chlapca, tak by sme sa ešte o jedno dieťatko pokúsili, aj keď mne je vskutku jedno, akého pohlavia by bolo, ja len chcem súrodenca k dcérke jej veku primeraného (manželove dcérky majú 13 a 19 rokov). Má niekto skúsenosti s tým, či sú výpočty Dr. Eugena Jonáša spoľahlivé?

jkj

S prihlaskou som zasielala aj platbu, nakolko sa v prihlaske pise, ze vypocet zasielaju po obdrzani prihlasky a platby.

kssss

ahoj mamamamina! chcela by som sa ťa opýtať poplatok za ten výpočet si kedy posielala? predtým ako ti poslal výpočet, keď si mu písala mail?Ďakujem

mamamamina

Chcem pekne poďakovať za inštrukcie. Napísala som na email p. Jonášovi. Výpočet som dotala do 24hodín. Tak už len čakať na ten správny okamih a dúfam, že sa to podarí ...

mamamamina

chcem sa opýtať, ako ste sa skontaktovali už priamo so svojou žiadosťou o výpočet? Chcem si dať urobiť výpočet, ale neviem, ako presne postupovať. Vopred veľká vďaka.

kam1lka

Zdravim vsetky snazilky!
Keď som sa tu dočítala, že existuje nejaký Dr.Jonáš, ktorého výpočty pomáhajú ženám otehotnieť, neváhala som.
Rok sa nám nedarilo, doktorka ma posielala do centra...Tak som si povedala, že skúsime ešte Jonáša a potom to budeme riešiť s medicínou...
A dnes je pol roka čo mi prišiel výpočet a ja som si od doktorky doniesla fotku nasho mimi...
držím palce vsetkým!!!

litka

dr. Jonas píše ku všetkému presné pokyny, je nutné si to riadne naštudovať, ja som si výpočet objednala ale spätne som zistila, že v čase keď mi prišiel som už bola vlastne tehotná, podľa výpočtu mi termíny sedeli tak že to vyzeralo , že som otehotnela včase keď mi to vychádzalo aj podľa výpočtu dr.Jonáša, tak som sa tešila na životaschopné dievčatko, nakoniec bol z toho životaschopný chlapček, ( v predchádzajúcom mesiaci to mal byť chlapček podľa výpočtu- tak sme to stihli asi tak niekde na hranici. ale sme šťastný, že ho máme. teraz by som strašne rada keby sme mali dievčatko, dám si urobiť výpočet a uvidím...teším sa!