Dr. Eugen Jonáš

Príspevok v téme: Dr. Eugen Jonáš
ela

Dobrý deň.
Mám jednu dcérku (18 mesačnú) a dala som si spraviť u Dr. Eugena Jonáša výpočet pohlavia nasledujúceho dieťatka. Ak niekto poznáte jeho prácu, vypočíta z dátumu a času Vášho narodenia a narodenia Vášho dieťatka pohlavie nasledujúceho. Mne vypočítal že pohlavie nasedujúceho bude chlapec ale vypočítal aj dátumy, kedy je možné chlapca splodiť a kedy je možné splodiť dievča aj napriek tomu, že na vrchu výpočtu uviedol, že nasledujúce dieťatko bude chlapec. Môj manžel má z predchádzajúceho manželstva 2 dcérky, takže už má aj s našou malou 3 dcérky a ďalšie dieťatko už nechce, pretože v dnešnej dobe uživiť a postarať sa o budúcnosť štyroch detí nie je ľahké. To je manželov názor, ja by som veľmi rada mala ešte jedno dieťatko, lebo jeho dcérky z prvého manželstva s nami nebývajú, chodia k nám každú nedeľu na pár hodín (sú už väčšie majú svoje záujmy a priateľov) a ja nechcem našu malú odsúdiť na vyrastanie o samote. Potrebuje niekoho v svojom veku, s kým sa bude hrať a bývame na takom mieste, kde dcérka málokedy dochádza do styku s malými deťmi. Preto som si myslela, že si dám spraviť výpočet pohlavia Dr. Jonášovi a ak to výjde a on mi vypočíta chlapca, tak manžel bude súhlasiť ešte s jedným bábätkom. Ale manžel na také výpočty neverí a ďalšie dievčatko už nechce. Keby mal veľkú šancu, že bude mať chlapca, tak by sme sa ešte o jedno dieťatko pokúsili, aj keď mne je vskutku jedno, akého pohlavia by bolo, ja len chcem súrodenca k dcérke jej veku primeraného (manželove dcérky majú 13 a 19 rokov). Má niekto skúsenosti s tým, či sú výpočty Dr. Eugena Jonáša spoľahlivé?

ivkakaka

pekny vecer prajem vsetkym...chcela bz som aktualnu email adresu Dr.Jonasa asi by som chcela vediet ci chcem babatko a asi keby mi udal nejake terminy bolo by lahsie sa rozhodnut...dalo by sa komunikovat cez net kedze nezijem na slovensku....dakujem za info

mirrka

no baby, ja som bola velmi skepticka, ale co clovek neskusi, ked sa snazi 2roky o mimi bez uspechu...
V oktobri mi Dr.Jonas poslal vypocet a pred tyzdnom som bola sone a krasne nam uz bije srdiecko. 8)
takze treba skusit, moze iba pomoct ako mne...

Excell

Výpočty doktora Jonáša sú určite spoľahlivé, ako inak si vysvetliť že sám splodil až 13 detí? :-)))))

bammbi

Dievcata,pridavam svoju skusenost. Nevedela som vyse roka otehotniet a ked sa konecne podarilo, sme o mimi prisli. Sestra mi dala vyhotovit kalendar u Dr.Jonasa, ze nech skusime. Bola som velmi skepticka,dobrych terminov malo.. O to bolo moje prekvapenie vacsie, ked som po pol roku ostala tehotna. Za tyzden mam termin, vsetko je v poriadku a este aj chlapcek to bude.:-) drzim vsetkym snazilkam palce

majj

Zuzana,
vypocet nie je zavisly na menstruacnom cykle. Takze ak ho mas nepravidelny, nie je to prekazka, aby Ti Dr.Jonas vypocital plodne dni.

Madona

dobry den .chcem sa spytat na vypocet .MAvam nepravidelny cyklus .Posledna menstruacia bola 8 marca
.Chcela by som sa spytat na ten vypocet podla coho to zistujete ,ze zena otehotnie.Dakujem,S pozdravom Koperova Zuzana

lienka lenka

Ahojte zienky, prosim ako si poziadam Dr. Jonasa o vypocet? urcite to nieje podvod aj to centrumjonas.com ako chlapecdievca? je tam mailik tak na ten mam napisat? dakujem vam za info a drzim vsetkym snazilkam palce.

markaz

ja mam taktiez obe deti vypocitane Dr.Jonasom a pohlavia nam sedia. Myslim, ze kto sa pridrza vypoctu, tak sa docka vytuzeneho pokladiku..8)

track

ja som mala vyrátane taktiež obe deti Dr.Jonášom .
Pri prvom nám pohlavie nevyšlo, ale bola to moja chyba, pretože sme nedodržali pokyny.
Pri druhom sme pokyny dodržali a narodilo sa dievčatko, presne ako sme chceli.