Dr. Eugen Jonáš

Príspevok v téme: Dr. Eugen Jonáš
ela

Dobrý deň.
Mám jednu dcérku (18 mesačnú) a dala som si spraviť u Dr. Eugena Jonáša výpočet pohlavia nasledujúceho dieťatka. Ak niekto poznáte jeho prácu, vypočíta z dátumu a času Vášho narodenia a narodenia Vášho dieťatka pohlavie nasledujúceho. Mne vypočítal že pohlavie nasedujúceho bude chlapec ale vypočítal aj dátumy, kedy je možné chlapca splodiť a kedy je možné splodiť dievča aj napriek tomu, že na vrchu výpočtu uviedol, že nasledujúce dieťatko bude chlapec. Môj manžel má z predchádzajúceho manželstva 2 dcérky, takže už má aj s našou malou 3 dcérky a ďalšie dieťatko už nechce, pretože v dnešnej dobe uživiť a postarať sa o budúcnosť štyroch detí nie je ľahké. To je manželov názor, ja by som veľmi rada mala ešte jedno dieťatko, lebo jeho dcérky z prvého manželstva s nami nebývajú, chodia k nám každú nedeľu na pár hodín (sú už väčšie majú svoje záujmy a priateľov) a ja nechcem našu malú odsúdiť na vyrastanie o samote. Potrebuje niekoho v svojom veku, s kým sa bude hrať a bývame na takom mieste, kde dcérka málokedy dochádza do styku s malými deťmi. Preto som si myslela, že si dám spraviť výpočet pohlavia Dr. Jonášovi a ak to výjde a on mi vypočíta chlapca, tak manžel bude súhlasiť ešte s jedným bábätkom. Ale manžel na také výpočty neverí a ďalšie dievčatko už nechce. Keby mal veľkú šancu, že bude mať chlapca, tak by sme sa ešte o jedno dieťatko pokúsili, aj keď mne je vskutku jedno, akého pohlavia by bolo, ja len chcem súrodenca k dcérke jej veku primeraného (manželove dcérky majú 13 a 19 rokov). Má niekto skúsenosti s tým, či sú výpočty Dr. Eugena Jonáša spoľahlivé?

jarulka

alena321
asi patríš k tým šťastnejším, ktoré k tomu, aby mohli porodiť dieťatko nepotrebujú žiadne plány.
Mne sa podarilo otehotnieť asi po 10mesiacoch snaženia, ale tehotenstvo skončilo skôr ako vôbec začalo -MA. A potom to opäť nešlo.
No a keď som prišla na možnosť, ktorú Dr.Jonáš ponúka, neváhala som ani chvílu.
Mne nešlo ani o pohlavie, ale hlavne o dobrú životnosť, aby sa nič podobné ako pri prvom tehu neopakovalo.
Na druhý termín podľa výpočtu som otehotnela, teraz som v 30tt. a všetko je v poriadku. No a ešte to bude aj chlapček - presne ako to Dr.Jonáš tvrdil.

alena321

Podla mna su taketo výpočty nemoralne. Výpočet pohlavia? To čo má byť , aby sa moje dieta malo počať podľa nejakeho plánu alebo výpočtu no dakujem pekne.

mimci

Vdaka vsetkym za podporu a hlavne za kontakt na Dr.Jonasa. Pred mesiacom som po takmer dvojrocnom snazeni nasla vytuzene //. :))))

abrhPOSITIVE

TAKý BLUD NEZMYSELA A LUDIA TOMU VERIA? TO SA INAK POčíTA.HLAVNE Tý KTORý CHCU DALšIE DETI SI PODLA PRVéHO OD PRVéHO POHLAVIA MPOžU VYPOčíTAT ABY DRUHé A TRETIE BOLO CHLAPEC ALEBO DIEVčA JE TO JEDNODUCHé.

treba počítat tak že v mesiaci ste splodili prvéa bolo dievča další mesiac by bolo chalpec a tak dalej až vypočítate mesiac v kltorom chcete mat chlapca alebo dievča, viem to z jedenj staršej knižky aj ja so sestrou sme sa tak narodili a platí to.

mariaenrika

6.6.1984 sa mi narodila dcera Veronika,pana Dr.Jonasa som poziadala o vypocet neplodnych dni co som aj obdrzala.Nasledne som sa potesila a riadila sa nim az na jednu noc.Pozrela som sa do kalendara a pomilila som si datum.A tak 30.7.1985 sa mi narodila druha dcera.Tak mozem povedat ze rady pana Jonasa su dobre len ked sa dodrziavaju striktne.Ale moju nepozornost kalandaru nelutujem lebo moja dcera je krasna a zdrava :-D

bublinka 29

Ahojte, ja si chcem tiez objednat, ale az na rok 2012. Chceli by sme si dat vyratat pohlavie. Tak uvidime ako to dopadne. Neviete ci sa da niekde pozriet ako taky vypocet vyzera?

lienka lenka

ahojte žienky. tak mám výpočet už doma a ešte som aj stihla stanovený termín tento mesiac. som veľmi zvedavá, či to vyšlo. inak čo tu čítam spätne, žena musí byť zdravá, aby jej Jonášove výpočty pomohli. niekedy nie je problém vo výpočte, ale v žene. držím palce a aj vy mi držte :-)))