Dr. Eugen Jonáš

Príspevok v téme: Dr. Eugen Jonáš
ela

Dobrý deň.
Mám jednu dcérku (18 mesačnú) a dala som si spraviť u Dr. Eugena Jonáša výpočet pohlavia nasledujúceho dieťatka. Ak niekto poznáte jeho prácu, vypočíta z dátumu a času Vášho narodenia a narodenia Vášho dieťatka pohlavie nasledujúceho. Mne vypočítal že pohlavie nasedujúceho bude chlapec ale vypočítal aj dátumy, kedy je možné chlapca splodiť a kedy je možné splodiť dievča aj napriek tomu, že na vrchu výpočtu uviedol, že nasledujúce dieťatko bude chlapec. Môj manžel má z predchádzajúceho manželstva 2 dcérky, takže už má aj s našou malou 3 dcérky a ďalšie dieťatko už nechce, pretože v dnešnej dobe uživiť a postarať sa o budúcnosť štyroch detí nie je ľahké. To je manželov názor, ja by som veľmi rada mala ešte jedno dieťatko, lebo jeho dcérky z prvého manželstva s nami nebývajú, chodia k nám každú nedeľu na pár hodín (sú už väčšie majú svoje záujmy a priateľov) a ja nechcem našu malú odsúdiť na vyrastanie o samote. Potrebuje niekoho v svojom veku, s kým sa bude hrať a bývame na takom mieste, kde dcérka málokedy dochádza do styku s malými deťmi. Preto som si myslela, že si dám spraviť výpočet pohlavia Dr. Jonášovi a ak to výjde a on mi vypočíta chlapca, tak manžel bude súhlasiť ešte s jedným bábätkom. Ale manžel na také výpočty neverí a ďalšie dievčatko už nechce. Keby mal veľkú šancu, že bude mať chlapca, tak by sme sa ešte o jedno dieťatko pokúsili, aj keď mne je vskutku jedno, akého pohlavia by bolo, ja len chcem súrodenca k dcérke jej veku primeraného (manželove dcérky majú 13 a 19 rokov). Má niekto skúsenosti s tým, či sú výpočty Dr. Eugena Jonáša spoľahlivé?

kaya2012

Ahojte baby, chcem sa opytat, ci stranka www.chlapecdievca.sk je ta spravna na objednanie kalendara od dr. Jonasa. Lebo tu citam rozne nazory na nete, ze sa jeho meno zneuziva..
Dakujem za odpoved

Liliana88

Ahojte, ja mam tiez doma vypocet a niekde sa mi dni krizia a niekde nie..takze dufam, ze ked sa bude jeden cerveny den prekryvat so zelenym, ze to vadit nebude :-)
co myslite?

lucia85ho

Ahoj poradte mi prosím kedy by som si mala spraviť tehotenský test ak sme podľa Jonášovho výpočtu mali styk 4 dni pred menštruaciou a menštruáciu mám dostať dnes,dúfam že to teraz vyjde a že nebudem sklamaná ako po iné mesiace snaženia,dakujem

Matana

Ahoj lucia85h. Veľmi Ti držím palčeky. Aj ja mám tento mesiac vhodný termín. Síce mi zelené dni končia presne pred prvým červeným (takže by malo byť všetko OK), ale aj tak stresujem. Tiež už mám dvoch anjelikov (po potratoch), ale mám už aj malého beťárika. Mala som výpočet od Dr. Jonáša, vtedy sa nám križovali zelené dni s červenými (asi prvé dva zelené). Našťastie všetko dopadlo OK, len je to chlapček a nie dievčatko. Ak chceš, napíš e-mail, môžeme viac pokecať. Takže ešte raz držím pršteky a myslím na Vás. pa-pa

lucia85h

Mne sa nastastie križi len jeden zeleny den s cervenym,ostatne dni su cervene a den kedy je najvacsia pravdepodobnost je prave dnes a zajtra,tak mi prosim drzte palce,uz som po jednom potrate a velmi dufam ze sa mi to teraz podari

Monika84

Červené viem, že nemajú nič s menštruáciou, ale ak sa mi menštruácia posunie, tak sa mi posunú aj zelené, lebo tie sú závislé od menštruácie...červené sú plodné, to je jasné..ale ak chceme aj konkrétne pohlavie, tak by sa nemali krížiť zelené s červenými..no ja už som domotaná, ale aj tak ďakujem za odpoveď :-) držme si prsty!

Matana

Ahojte, pridávam sa k tým, ktorým Dr.Jonáš pomohol. Po dvoch potratoch mám krásneho synčeka. Teraz mám doma nový výpočet a čakám na vhodný termín. Takže držím všetkým palčeky, je to v Božích rukách, či nám pošle ďalšie dieťatko.

lucia85h

Tie cervene dni nemaju nic spolocne s menstruaciou,iba tie zelene a tie sa ti mozu kazdy mesiac menit,pre teba su dolezite len tie cervene dni,ktore sa vobec nemenia v danom mesiaci,mne prvy priaznivy mesiac vychadza teraz v marci dufam ze to dopadne dobre.

Monika84

Ahojte, dievčatá!
Ja som si dala urobiť výpočet na najbližší rok a chceli by sme s priateľom dievčatko. Najbližší termín nám vychádza v júli. Zatiaľ však ešte doberám antikoncepciu, ktorú beriem z endokrinologických dôvodov. Ďalší mesiac si ju už nevezmem. Chcem sa opýtať, či niektorá neviete, ako to je v prípade, ak sa mi menštruácia po vysadení tabletiek posunie. Viem, že sa nesmú krížiť zelené dni s červenými. Zatiaľ, ak sa mi menštruačný cyklus neposunie, tak to vychádza na ten júl. Ale čo ak sa posunie? Ten júl už nebude platiť?
Ďakujem za odpoveď a vaše skúsenosti :-)