Dr. Eugen Jonáš

Príspevok v téme: Dr. Eugen Jonáš
ela

Dobrý deň.
Mám jednu dcérku (18 mesačnú) a dala som si spraviť u Dr. Eugena Jonáša výpočet pohlavia nasledujúceho dieťatka. Ak niekto poznáte jeho prácu, vypočíta z dátumu a času Vášho narodenia a narodenia Vášho dieťatka pohlavie nasledujúceho. Mne vypočítal že pohlavie nasedujúceho bude chlapec ale vypočítal aj dátumy, kedy je možné chlapca splodiť a kedy je možné splodiť dievča aj napriek tomu, že na vrchu výpočtu uviedol, že nasledujúce dieťatko bude chlapec. Môj manžel má z predchádzajúceho manželstva 2 dcérky, takže už má aj s našou malou 3 dcérky a ďalšie dieťatko už nechce, pretože v dnešnej dobe uživiť a postarať sa o budúcnosť štyroch detí nie je ľahké. To je manželov názor, ja by som veľmi rada mala ešte jedno dieťatko, lebo jeho dcérky z prvého manželstva s nami nebývajú, chodia k nám každú nedeľu na pár hodín (sú už väčšie majú svoje záujmy a priateľov) a ja nechcem našu malú odsúdiť na vyrastanie o samote. Potrebuje niekoho v svojom veku, s kým sa bude hrať a bývame na takom mieste, kde dcérka málokedy dochádza do styku s malými deťmi. Preto som si myslela, že si dám spraviť výpočet pohlavia Dr. Jonášovi a ak to výjde a on mi vypočíta chlapca, tak manžel bude súhlasiť ešte s jedným bábätkom. Ale manžel na také výpočty neverí a ďalšie dievčatko už nechce. Keby mal veľkú šancu, že bude mať chlapca, tak by sme sa ešte o jedno dieťatko pokúsili, aj keď mne je vskutku jedno, akého pohlavia by bolo, ja len chcem súrodenca k dcérke jej veku primeraného (manželove dcérky majú 13 a 19 rokov). Má niekto skúsenosti s tým, či sú výpočty Dr. Eugena Jonáša spoľahlivé?

ninnn

Mne sa sice podarilo otehotniet hned na prvy termin, ale v termine, ktory mi dr.Jonas nedoporucoval. A opat to skoncilo abortom a tym som prisla o vsetky 3 vhodne terminy na tento rok. Moja chyba, ze som sa nedrzala toho,co mi bolo doporucene....

lucia85h

Ahojte komu sa podarilo s Jonasovou metodou otehotniet na prvy vhodny termin,ja mam teraz v marci a bojim sa ako to dopadne,uz mam za sebou jeden potrat

janciii

Presne ako pise Diana.
Komu Dr.Jonas pomohol, tak mu je nesmierne vdacny. Ja mu budem povdacna do konca zivota.
Ked mi lekari po tretom potrate oznamili, ze nie som schopna donosit dietatko (dedicne ochorenie), tak to bola neskutocna rana...
Preto som velmi rada, ze nemali pravdu a za pomoci Dr.Jonasa mam dnes dvoch krasnych, zdravych synov.
Myslim, ze medicina dokaze uz dnes skoro zazraky, a predsa ludia ako DR.Jonas su stale potrebni...

Diana123

Aj ja som vďačná dr. Jonášovi, že som vďaka jeho výpočtu tehotná. S priateľom sme sa o dieťatko snažili 2 roky a neúspešne, s dr. Jonášom sa nám to podarila na prvýkrát :-) Som ešte len na začiatku, ale verím, že to bude fajn :-) Všetkým ženám, ktoré túžia po dieťatku odporúčam skúsiť to aj týmto sposobom.

mamamamina

Ja mám výpočet od októbra, ale zatiaľ sa nám nepošťastilo, a strašne moc by som babatko chcela :-( Dúfam, že na ďalší termín to už vyjde....

vvviiisss

pre jolika: tak som v sobotu poslala prihlášku spolu s platbou. Nemám nič stratiť iba tak tých 16.50 eur. Ale možno sa aj nám pošťastí. a tebe jolika gratulujem a držím palce aby sa vám aj 2x podarilo :-)

jolika

S endometriózou sa liečim asi 10 rokov. Za ten čas som bola operovaná, odstránili mi jeden vajíčkovod, podstúpila som hormonálnu liečbu, kúpele...no proste všetko, čo ponúka medicína.
Otehotnieť sme sa pokúšali 2 roky, stále neúspešne.
Potom ma kamoška nasmerovala na Dr.Jonáša. Hneď v prvý termín, ktorý nám určil som otehotnela a mne to pripadalo ako zázrak. Som ľutovala, že som sa k nemu nedostala skôr, keďže tie dva roky boli neskutočne ťažké.
Dnes mám dvojročnú dcérku. Pred polrokom som otehotnela, ani som nevedela ako, ale bohužiaľ, skončilo to MA.
Takže som opäť napísala Dr.Jonášovi a snáď sa nám podarí aj druhé mimi...

vvviiiss

Ahojte! je tu niekto medzi vami, ktorá mala endometriózu a napriek tomu sa pomocou tejto metódy podarilo otehotnieť? s manželom sa pokúšame už vyše roka, potvrdili mi endometriózu ale nerada by som išla na laparoskopiu. ďakujem za odpoveď