Dr. Eugen Jonáš

Príspevok v téme: Dr. Eugen Jonáš
ela

Dobrý deň.
Mám jednu dcérku (18 mesačnú) a dala som si spraviť u Dr. Eugena Jonáša výpočet pohlavia nasledujúceho dieťatka. Ak niekto poznáte jeho prácu, vypočíta z dátumu a času Vášho narodenia a narodenia Vášho dieťatka pohlavie nasledujúceho. Mne vypočítal že pohlavie nasedujúceho bude chlapec ale vypočítal aj dátumy, kedy je možné chlapca splodiť a kedy je možné splodiť dievča aj napriek tomu, že na vrchu výpočtu uviedol, že nasledujúce dieťatko bude chlapec. Môj manžel má z predchádzajúceho manželstva 2 dcérky, takže už má aj s našou malou 3 dcérky a ďalšie dieťatko už nechce, pretože v dnešnej dobe uživiť a postarať sa o budúcnosť štyroch detí nie je ľahké. To je manželov názor, ja by som veľmi rada mala ešte jedno dieťatko, lebo jeho dcérky z prvého manželstva s nami nebývajú, chodia k nám každú nedeľu na pár hodín (sú už väčšie majú svoje záujmy a priateľov) a ja nechcem našu malú odsúdiť na vyrastanie o samote. Potrebuje niekoho v svojom veku, s kým sa bude hrať a bývame na takom mieste, kde dcérka málokedy dochádza do styku s malými deťmi. Preto som si myslela, že si dám spraviť výpočet pohlavia Dr. Jonášovi a ak to výjde a on mi vypočíta chlapca, tak manžel bude súhlasiť ešte s jedným bábätkom. Ale manžel na také výpočty neverí a ďalšie dievčatko už nechce. Keby mal veľkú šancu, že bude mať chlapca, tak by sme sa ešte o jedno dieťatko pokúsili, aj keď mne je vskutku jedno, akého pohlavia by bolo, ja len chcem súrodenca k dcérke jej veku primeraného (manželove dcérky majú 13 a 19 rokov). Má niekto skúsenosti s tým, či sú výpočty Dr. Eugena Jonáša spoľahlivé?

vierča

Ja mám osobnú skúsenosť, dnes mm už 12r.Dorku.Nemohla som po prvom dieťati 16 r. otehotnieť pre nepriepustnosť vaječníkov.Pri poslednom ročnom výpočte sa zadarilo, z Lc nie som jediná s dobrými skúsenosťami.

jarmi

babule, ja som mala doma vypocet v juni a uz mam potvrdene aj od lekarky, ze som tehotna.
tak drzim vsetkym snazilkam palce

kamis

no mne vecer prisiel vypocet a aj ja mam rovnaky problem.
Najblizsi termin s DZ mam o 2tyzdne, ale budu sa mi kryt cervene dni so zelenymi...no v pokynoch sa pise, ze ak sa kryju, tak sa moze znizit DZ...
tak ja teda nevyuzijem tento termin.sice dalsi mame az vo februari, ale nechcem, aby sa nieco pokazilo....

TATIANAT

Ahojte,aj ja som si dala urobiť výpočet,len nerozumiem, ked chceme zdravé dieťa máme sa snažiť počas "červenooznačených" dní ale súčasne sa nesmú vyskytovať "zelené" dni ale ked mne sa to vyskytuje spolu? má s tým niekto skúsenosť? Dakujem

kamis

Pred chvilou som volala k Dr.Jonasovi a uz aj mam prihlasku na maily..
Presne ako pise Maju, vybavuju to velmi rychlo a ziadne, ze by nemali cas...
ale staci spravna adresa: www.centrumjonas.com
Sa neviem dockat vypoctu, kedze babam z mojho okolia to vyslo, tak aj ja do toho vkladam velke nadeje...

maju

no tak ak chces, aby si na teba nasiel cas Dr.Jonas, tak sa skus ozvat na jeho email (info@centrumjonas.com} alebo zavolaj na jeho tel.cislo 035/6595127
Mne odpisali na mail behom hodiny a do 3dni som mala doma vypocet..

j

ano.. Dr.Jonas vyhotovi kalendar na jeden rok dopredu a su tam uvedene terminy kedy sa da pocat chlapcek a kedy dievcatko...

warszawka

Ja mam doma 2rocneho chlapca a radi by sme chceli aj dievcatko,len ja mam taky pocit ze to bude znovu chlapec pretoze manzel pochadza v troch bratov,povie mi Dr Jonnas kedy mam byt oplodnena ked chceme dievcatko?

monchaa

aj ja som objednala pred 3mesiacmi kalendar na stranke chlapecdievca.sk a teraz citam ze nemaju nic spolocne s Dr,Jonasom, som velmi skalmana....uz rok a pol sa snazime o babo,myslela som ze coskoro to pomoze aj nam....