Dr. Eugen Jonáš

Príspevok v téme: Dr. Eugen Jonáš
ela

Dobrý deň.
Mám jednu dcérku (18 mesačnú) a dala som si spraviť u Dr. Eugena Jonáša výpočet pohlavia nasledujúceho dieťatka. Ak niekto poznáte jeho prácu, vypočíta z dátumu a času Vášho narodenia a narodenia Vášho dieťatka pohlavie nasledujúceho. Mne vypočítal že pohlavie nasedujúceho bude chlapec ale vypočítal aj dátumy, kedy je možné chlapca splodiť a kedy je možné splodiť dievča aj napriek tomu, že na vrchu výpočtu uviedol, že nasledujúce dieťatko bude chlapec. Môj manžel má z predchádzajúceho manželstva 2 dcérky, takže už má aj s našou malou 3 dcérky a ďalšie dieťatko už nechce, pretože v dnešnej dobe uživiť a postarať sa o budúcnosť štyroch detí nie je ľahké. To je manželov názor, ja by som veľmi rada mala ešte jedno dieťatko, lebo jeho dcérky z prvého manželstva s nami nebývajú, chodia k nám každú nedeľu na pár hodín (sú už väčšie majú svoje záujmy a priateľov) a ja nechcem našu malú odsúdiť na vyrastanie o samote. Potrebuje niekoho v svojom veku, s kým sa bude hrať a bývame na takom mieste, kde dcérka málokedy dochádza do styku s malými deťmi. Preto som si myslela, že si dám spraviť výpočet pohlavia Dr. Jonášovi a ak to výjde a on mi vypočíta chlapca, tak manžel bude súhlasiť ešte s jedným bábätkom. Ale manžel na také výpočty neverí a ďalšie dievčatko už nechce. Keby mal veľkú šancu, že bude mať chlapca, tak by sme sa ešte o jedno dieťatko pokúsili, aj keď mne je vskutku jedno, akého pohlavia by bolo, ja len chcem súrodenca k dcérke jej veku primeraného (manželove dcérky majú 13 a 19 rokov). Má niekto skúsenosti s tým, či sú výpočty Dr. Eugena Jonáša spoľahlivé?

kra

Asi pred rokom som sa dostala k tymto prispevkom ohladne Dr.Jonasa a kedze ani nam sa nedarilo otehotniet a uz sme ani nedufali, dala som si urobit specialny vypocet.
Dnes sa tesime na nasho synceka, ktoreho ocakavame v juni.Po styroch rokoch neuspechu sa predsa staneme rodicmi.

krolka

Je tomu rok, co som sla ku gynekologovi po papiere k umelemu oplodneniu, kedze sa nam nedarilo otehotniet, hoci vsetky vysledky boli v poriadku. V cakarni mi jedna pani rozpravala ako oni sa snazili 3 roky bez uspechu, az sa im to podarilo vdaka vypoctu od Dr.Jonasa, o ktorom som dovtedy nepocula. Bola prave druhykrat tehotna, ze opat cakaju dievcatko, presne jak to jonas urcil. Hned v ten den som sa s nim spojila aj ja a objednala si vypocet. Dnes mame doma takmer mesacneho chlapceka, ktoreho sme sa dockali po 2rocnej snahe. Som velmi rada, ze existuje takato moznost, len skoda, ze nie je v ponuke pred vsetkymi hormonmi, umelymi oplodneniami, atd...

jedi

Presne ako pise denka, ak to nejde, treba vyskusat vypocet Dr.Jonasa. Sme sa snazili o mimi vyse roka, tak som si zasla ku gynekologovi na vysetrenia a postazovat sa, ze to nejde. Tak sme zacali s folikulometriou no a vobec ma nepostesil, ked prvy mesiac mi oznamil, ze slo o anovulacny cyklus. Dalsi mesiac zase uzavrel tak, ze k ovulacii nedoslo a ze teda problem bude tam. V tom case mi prisiel vypocet, tak som si povedala, ze skusim este ten a potom to budem riesit dalej. Gynekologa som navstivila o 4 mesiace s tym, ze som tehotna. Otehotnela som uplne inokedy, ako predpokladal ovulaciu moj gynekolog...Som v 25tt a tesime sa na nasho chlapceka- pohlavie taktiez vyslo podla vypoctu/ :)

denka22

ahojte.mne dr.jona velmy pomohol z manželom sme sa 5 rokou snazili a vzdy zbytočne.ked ze som uz mala 1potrat, a mam len jeden vajecnik.o to tazsia bola šanca.ked ze som uz nemala ziadnu nadej ani vtej medicine.upozornila ma moja svokra na dr.jonasa.a hla som akurat v 4 mesiaci a ma to byt chlapcek.som mu velmo vdačna uz teraz.nikdy som neverila ze volaky jonaš my pomoze ,naopak moj muz a svokra ma prehovorili.a som naozaj stoho v šoku ze to bvyšlo.kdo uz stratil sancu...nech skusi este jonaša!!!

bimbi

Ahojte
Chcem pridat svoju skusenost.. mala som 2deti, zdravu dcerku a syna, zial s tazkym zdravotnym postihnutim.. rozhodli sme sa s manzelom, ze sa este pokusime o 3.dietatko.. manzel si velmi zelal zdraveho syna.. vyse roka sme sa pokusali otehotniet, neuspesne.. v tom case som mala 39 rokov, hovorim si, ze to uz ani nevyjde, uz som asi stara.. Posledny pokus-napisala som Mudr.Jonasovi,dala si urobit vypocet.. Uz mi ani neslo o pohlavie, ale aby som vobec otehotnela.. 1.mesiac sme pockali,lebo podla vypoctu by bolo dievca, na 2.mesiac sme isli do toho naplno :) .. vysledok.. na 1.krat som hned otehotnela a dnes mam takmer 3-rocneho zdraveho synceka :))
Vsetkym radim: chodte do toho, fakt to funguje, po mne si dali spravit vypocet este 2 kamosky a maju dietatko pohlavia akeho si zelali..

gag

Ja som im pisala v pondelok email(info@centrumjonas.com), vyplnila prihlasku, previedla peniaze a v utorok som dostala hotovy vypocet. Tak snad to bude take rychle aj s tym otehotnenim. ;)

lavanda

Chcem sa spýtať či ste dr. Jonášovi písali na jeho poštovú adresu, alebo jako mailom? na jeho stránke bola tušim len poštová adresa. a ešte sa chcem spýtať, kedy sa výpočet vypláca a kolko to asi stojí. ďakujem za odpoved

5-0

Prveho syna sme pocali bez problemov, no o druhe dietatko sme sa snazili cez dva roky a stale neuspesne. Tak som si dala spravit vypocet u Dr.Jonasa a na druhy mesiac som otehotnela. Bol to termin, kde Dr.Jonas tvrdil, ze to bude chlapec a veruze aj cakame chlapceka. Podla vypoctu tretie dieta bude dievcatko, tak uvidime, ci sa k nemu dopracujeme..;)

janica28

Ahojte chcem sa opytat mam 2chlapcov (6)a (4) z muzom by sme chceli este dievcatko o dr.Jonasovi som pocula uz vela dobreho ale aj negativa a preto sa bojim:0(ci nam to vyjde uz nechce riskovat.A este jedna vec kolko sa plati za vypocitanie pohlavia dakujem

lim

Mali sme doma 3-ročného synčeka a sme chceli druhé dievčato. Dala som si spraviť "jonasov" výpočet a keď mi lekár potvrdil, že čakáme chlapčeka, tak som zistila, že chlapecdievca, odkiaľ som mala výpočet nemá s Dr.Jonášom nič spoločné. Hneď som sa s ním skontaktovala a len mi potvrdili, že som sa nechala oklamať. Malý má dva roky a my sme chceli ďalsie babo. Tentokrát som si dala vyhotoviť výpočet u Dr.Jonáša a momenatálne som v 24tt a čakáme dievčatko. :)