Dr. Eugen Jonáš

Príspevok v téme: Dr. Eugen Jonáš
ela

Dobrý deň.
Mám jednu dcérku (18 mesačnú) a dala som si spraviť u Dr. Eugena Jonáša výpočet pohlavia nasledujúceho dieťatka. Ak niekto poznáte jeho prácu, vypočíta z dátumu a času Vášho narodenia a narodenia Vášho dieťatka pohlavie nasledujúceho. Mne vypočítal že pohlavie nasedujúceho bude chlapec ale vypočítal aj dátumy, kedy je možné chlapca splodiť a kedy je možné splodiť dievča aj napriek tomu, že na vrchu výpočtu uviedol, že nasledujúce dieťatko bude chlapec. Môj manžel má z predchádzajúceho manželstva 2 dcérky, takže už má aj s našou malou 3 dcérky a ďalšie dieťatko už nechce, pretože v dnešnej dobe uživiť a postarať sa o budúcnosť štyroch detí nie je ľahké. To je manželov názor, ja by som veľmi rada mala ešte jedno dieťatko, lebo jeho dcérky z prvého manželstva s nami nebývajú, chodia k nám každú nedeľu na pár hodín (sú už väčšie majú svoje záujmy a priateľov) a ja nechcem našu malú odsúdiť na vyrastanie o samote. Potrebuje niekoho v svojom veku, s kým sa bude hrať a bývame na takom mieste, kde dcérka málokedy dochádza do styku s malými deťmi. Preto som si myslela, že si dám spraviť výpočet pohlavia Dr. Jonášovi a ak to výjde a on mi vypočíta chlapca, tak manžel bude súhlasiť ešte s jedným bábätkom. Ale manžel na také výpočty neverí a ďalšie dievčatko už nechce. Keby mal veľkú šancu, že bude mať chlapca, tak by sme sa ešte o jedno dieťatko pokúsili, aj keď mne je vskutku jedno, akého pohlavia by bolo, ja len chcem súrodenca k dcérke jej veku primeraného (manželove dcérky majú 13 a 19 rokov). Má niekto skúsenosti s tým, či sú výpočty Dr. Eugena Jonáša spoľahlivé?

nefinka

za jonasove vypocty zbytocne vyhadzujete peniaze, vzhladom na to, ze takyto vypocet je zadarmo na jednej nemenovanej stranke, pricom viacero kociek, co maju doma jonasove vypocty potvrdili, ze jonasove vysledky su na chlp rovnake s vysledkami z danej stranky...

kanik

Vaše príspevky ma povzbudili, že existuje takáto možnosť. No a keď minulý týždeň z kamošky vypadlo, že je tehotná (takmer po dvoch rokoch snaženia sa)tak mi prezradila, že si dala urobiť v januári výpočet.
My sa snažíme "iba" rok, ale už ma to prestáva baviť...Vyšetrenia sú v poriadku, takže nás posielajú na umele...
Včera som písala Dr.Jonášovi a práve mi prišiel výpočet. Je to veľmi zaujímavé, dala som si urobiť špeciálny výpoćet.
Dúfam, že za nejaký čas budem aj môcť napísať radostnú správu..
všetkým snažilkám držím palce!

mrvo

Ahojte vsetky snazilky!
My sme sa snazili o babatko vyse roka a stale sa nam nedarilo. O Dr.Jonasovi som pocula v mojom okoli same pozitivne ohlasy a tak som sa aj ja obratila na neho. V januari mi prisiel vypocet a dnes som v 4.mesiaci tehotenstva. :)
Kamaratke sa pred dvoma mesiacmi narodila dcerka podla vypoctu.

adesa1

Ahojte babenky...tak teraz som písala Dr.Jonášovi a čakám na jeho odpoveď.
S manželom sa pokúšame dlhé roky o dieťatko,ale stále sa nám nedarí.
Už som z toho zúfalá,doktor mi vraví,že je všetko v poriadku,ale tehotná stále nie som.Tak teraz budem čakať, na Jonášovú odpoveď.Myslíte,že stačí poslať email alebo radšej zavolať?

nasedietatko

Skus im to napisat, oni ti isto poradia.
Ja som bola po dvoch poratoch, cerstvo po druhom, ked som im pisala. Poradili mi pitie alchemilky a na druhy vhodny termin som otehotnela. :)
Uz balim tasku do porodnice, cele tehu v poriadku a uz sa nevieme dockat nasho chlapceka - este aj to pohlavie im vyslo...

akonato

Ahojte,

ja sa chcem spytat, ako to vlastne funguje. Chcem napisat Dr. Jonasovi, pokial viem, pozaduje vediet aj datum poslednej menstruacie. Tu je ale moj problem. Momentalne mi uz 7 dni meska menzes, ale HCG je negativne. Co mu mam vlastne napisat, bude to schopny vypocitat? Sama tomu nerozumiem, co sa deje, posledne roky mam menzes pravidelne kazdych 28-mac 29 dni, teraz je to uz 36ty a nic... viete mi poradit, prosim?

2janka

Pfu misulik, tak to držím palce, nech je už všetko v poriadku..
Inak podobná situácia s tou stránkou chlapecdievca...Objednala som si tam výpočet a časom prišla na to, že to s Dr.Jonášom nemá nič spoločné. Asi pol roka sme sa riadili tým ich rozpisom a stále nič.
Takže som sa skontaktovala priamo s Jonášom - centrumjonas- a hneď na prvý termín som otehotnela. O mesiac mám termín.:)

misulik12

Bohužiaľ, tá stránka nemá nič spoloćné s Dr.Jonášom. Akurát, že zarábajú na dobrom mene...Ja som mala veľmi dobré ohlasy na Dr.Jonaša a tak som si výpočet objednala...Až keď som opätovne potratila (bol to môj tretí potrat), tak som prišla na to, že som pekne naletela, len u mňa tá daň bola väčšia, keďže sme o mimi zase prišli.:(
Momentálne som v 28tt., všetko je v najlepšom poriadku a som veľmi vďačná Dr.Jonášovi za jeho výpočet..

Liliana88

Mila Kaya2012, ta stranka, co uvadzas, je podvod! Oficialna stranka dr. Jonasa je tato: www.centrumjonas.com. Klikni si na Kontakt a mas tam e-mailovu adresu. Cez nu prebehla vsetka nasa komunikacia a bol mi zaslany aj vypocet :-)
Uz ho mam doma a cakam na ten spravny termin!
ahoj