Dr. Eugen Jonáš

Príspevok v téme: Dr. Eugen Jonáš
ela

Dobrý deň.
Mám jednu dcérku (18 mesačnú) a dala som si spraviť u Dr. Eugena Jonáša výpočet pohlavia nasledujúceho dieťatka. Ak niekto poznáte jeho prácu, vypočíta z dátumu a času Vášho narodenia a narodenia Vášho dieťatka pohlavie nasledujúceho. Mne vypočítal že pohlavie nasedujúceho bude chlapec ale vypočítal aj dátumy, kedy je možné chlapca splodiť a kedy je možné splodiť dievča aj napriek tomu, že na vrchu výpočtu uviedol, že nasledujúce dieťatko bude chlapec. Môj manžel má z predchádzajúceho manželstva 2 dcérky, takže už má aj s našou malou 3 dcérky a ďalšie dieťatko už nechce, pretože v dnešnej dobe uživiť a postarať sa o budúcnosť štyroch detí nie je ľahké. To je manželov názor, ja by som veľmi rada mala ešte jedno dieťatko, lebo jeho dcérky z prvého manželstva s nami nebývajú, chodia k nám každú nedeľu na pár hodín (sú už väčšie majú svoje záujmy a priateľov) a ja nechcem našu malú odsúdiť na vyrastanie o samote. Potrebuje niekoho v svojom veku, s kým sa bude hrať a bývame na takom mieste, kde dcérka málokedy dochádza do styku s malými deťmi. Preto som si myslela, že si dám spraviť výpočet pohlavia Dr. Jonášovi a ak to výjde a on mi vypočíta chlapca, tak manžel bude súhlasiť ešte s jedným bábätkom. Ale manžel na také výpočty neverí a ďalšie dievčatko už nechce. Keby mal veľkú šancu, že bude mať chlapca, tak by sme sa ešte o jedno dieťatko pokúsili, aj keď mne je vskutku jedno, akého pohlavia by bolo, ja len chcem súrodenca k dcérke jej veku primeraného (manželove dcérky majú 13 a 19 rokov). Má niekto skúsenosti s tým, či sú výpočty Dr. Eugena Jonáša spoľahlivé?

reni

ahojte baby.Ja by som sa vas chcela opytat,ako to chapete ,tie co ste si dali vypocitat specialny vypocet ked je pri cervenom dni udane pohlavie dietata a pod prvym pohlavim je to druhe.A mna by zaujimalo,ako ste to vlastne pochopili?Ci je to uplne jedno kedy sa robi to druhe a vyjde to presne tak.Dakujem

Ivka 1

Balenka ak si si ho uz kupila,samozrejme
ho vyuzivaj. V ziadnom pripade by som Ta
nechcela zneistit.Ak budes chciet prejst na prirodnu bazu, mozem Ti poradit prirodne doplnky s ktorymi mam
velmi dobre skusenosti.Prajem Ti z celeho srdca aby sa Ti podarilo cim skor
otehotniet.

balenka

Nemala by som ho brať? Vieš, myslím si, že mi ho dal aj kvôli tomu keby som čakala bábo,aby sa udržal plod aby som znovu nepotratila.

Ivka 1

Balenka viem o com pises a uplne Ta chapem. Kazda z nas tuzime po babetku a ked neprichadza sme z toho velmi smutne.
Citala som pribalovy letak o Femibione,
vyzera to naozaj velmi super, je to doplnok vyzivy,ktory je bohuzial na chemickej baze a neviem presne ako je
to prave u tohto vyrobku ale z vacsiny
takto vyrobenych doplnkov vyzivy si telo dokaze zobrat iba 8 - 10% a navyse sa nam do organizmu dostava velke mnozstvo chemie,ktora poskodzuje pecen,zaludok,ladviny.

balenka

ahoj ivka, ja som už brala veľa liekov na úpravu menštruácie, hormonálne testy, laparoskopia a všetko fantastické výsledky. Takisto manžel bol na spermiogram tiež mal dobré výsledky. Teraz mi môj doktor odporučil Femibion 800, obsahuje kyselinu listovú berie sa to pred tehotenstvom a počas prvých 3 mesiacov. No a zas ma čakajú hormonálne testy po roku a neviem čo ešte máme pred sebou takže aj kvôli tomu som sa obrátila na Jonáša, keby mi to len nevychádzalo počas menštruácie. Každý ti povie,že sa máš ukľudniť a nemáš na to myslieť, ale po skoro 5 rokoch sa nedá na nič iné pri tom myslieť.

Ivka 1

Dievcata je velmi dobre,ak vieme kedy je
vhodne obdobie na splodenie babatka.Je to vsak len vypocet podla cisiel a predpokladom toho vsetkeho je aby ste boli v poriadku po telesnej stranke aj
vy a aj vasi partneri. Vtedy by to malo
fungovat. Uz som tu viac razy na tomto fore spominala,ze mam viacrocne skusenosti s tym,ze obidvaja partneri su
sice v poriadku ale aj tak sa nedari partnerke otehotniet. Niekedy staci len dovyzivit organizmus a dodat mu co mu chyba /vitaminy,mineralne latky,hormony na prirodnej baze/ a niekedy je potrebne
ist hlbsie do tazkosti a absolvovat viac
odbornych vysetreni. Ak pozname pricinu
lahsie sa hlada aj pomoc.

balenka

ahoj kajuska, držím ti palce, daj vedieť či ti to vyšlo, mne sa to dosť hnusilo robiť to počas menštruácie, možno mi ešte vyjde nejak keď nebudem mať M. Človek už skúša všetko po takej dlhej dobe a chce veriť aj tomu čomu by inokedy neveril, ale čo keď o inakšom spôsobe ako prísť k bábu neviem.