Dr. Eugen Jonáš

Príspevok v téme: Dr. Eugen Jonáš
ela

Dobrý deň.
Mám jednu dcérku (18 mesačnú) a dala som si spraviť u Dr. Eugena Jonáša výpočet pohlavia nasledujúceho dieťatka. Ak niekto poznáte jeho prácu, vypočíta z dátumu a času Vášho narodenia a narodenia Vášho dieťatka pohlavie nasledujúceho. Mne vypočítal že pohlavie nasedujúceho bude chlapec ale vypočítal aj dátumy, kedy je možné chlapca splodiť a kedy je možné splodiť dievča aj napriek tomu, že na vrchu výpočtu uviedol, že nasledujúce dieťatko bude chlapec. Môj manžel má z predchádzajúceho manželstva 2 dcérky, takže už má aj s našou malou 3 dcérky a ďalšie dieťatko už nechce, pretože v dnešnej dobe uživiť a postarať sa o budúcnosť štyroch detí nie je ľahké. To je manželov názor, ja by som veľmi rada mala ešte jedno dieťatko, lebo jeho dcérky z prvého manželstva s nami nebývajú, chodia k nám každú nedeľu na pár hodín (sú už väčšie majú svoje záujmy a priateľov) a ja nechcem našu malú odsúdiť na vyrastanie o samote. Potrebuje niekoho v svojom veku, s kým sa bude hrať a bývame na takom mieste, kde dcérka málokedy dochádza do styku s malými deťmi. Preto som si myslela, že si dám spraviť výpočet pohlavia Dr. Jonášovi a ak to výjde a on mi vypočíta chlapca, tak manžel bude súhlasiť ešte s jedným bábätkom. Ale manžel na také výpočty neverí a ďalšie dievčatko už nechce. Keby mal veľkú šancu, že bude mať chlapca, tak by sme sa ešte o jedno dieťatko pokúsili, aj keď mne je vskutku jedno, akého pohlavia by bolo, ja len chcem súrodenca k dcérke jej veku primeraného (manželove dcérky majú 13 a 19 rokov). Má niekto skúsenosti s tým, či sú výpočty Dr. Eugena Jonáša spoľahlivé?

jirinka

Dobry den chcela som sa spitat ci by ste mi mohli poslat telefon na pana jonasa bola by som rada kamaratke vypocit termin a ona aj otehotnela a uz za mesiac ma rodit predi=om dakujem a dufam ze sa dakto ozve ja po jednom potratu uz 4 roky nemozem otehotniet takze by sme uz chceli mat male

dyba

ahoj.Prave mi prišiel vypočet od dr. Jonaša.Porovnala som si ho s vypočtom podľa lunarium.co.uk .Všetko sedí. Aj pohlavie. Iba tomu poslednému stlpcu RISK nerozumiem. Vie mi to niekto vysvetliť?

ela222

Ahoj Koka.Chcem ti poradit,len tolko!!!!Cim viac clovek chce,tym je to horsie.A ked sa velmi zacnes snazit,tak sa ti to urcite nepodari.My sa pokusame o babatko uz asi rok a stale nic..Vzdy som si kupovala testy,lebo som si uz myslela ze som urcite tehotna.A teraz som si povedala...KED TO MA PRIST,TAK TO RAZ URCITE PRIDE.Dala som si spravit aj vypocet u pana dr.E.Jonasa.Vyslo mi to cez menzes.Aj to sme skusili,ale nic.Ale clovek sa nesmie nikdy vzdavat.Takze drzim vsetkym palceky

majuška

ahojky!ja som práve včera dostala výpočet od dr. Jonáša.Treba len zavolať na č.t.035/6595127 a nadiktovať adresu.Pošle hneď obratom dotazník, kde treba vyplniť údaje podľa toho či chcete jednoduchý alebo podrobnejší výpočet.Podrobnejší stojí 650 Sk. Pri tomto výpočte však treba poznať svoju presnú hodinu narodenia s presnosťou na 4 minúty, ak už máte dieťa kedy bola posledná menštruácie, kedy sa dieťatko narodilo,prípadne či nenastal potrat, kde ste boli(okres, dedina, krajina) v čase oplodnenia atď.Vyplnený dotazník odošlete naspäť.O 2dni mi prišiel výpočet na celý nasledujúci rok.dúfam, že to pomôže.Ak neviete presný čas narodenia v každom archíve gynekológie tieto údaje archivujú.

fiiifa

Však normálne zavolaj na to číslo, je asi 9 prispevkov nižšie, od balenky. Nadiktujete adresu a do týždňa to bezplatne máte doma. V elektronickej podobe to asi nemajú, inak by si to vytlačilo veľa ľudí a nevypytovali by to tu. A asi to ešte nik nenaskenoval. Jeden telefonát a priateľka si ho môže pozrieť.

fiiifa

Zdravím vás, mám už doma dotazník od pána Jonáša a chceme ho poslať, lebo od januára sa chceme pokúšať o bábo. Ide však o to, že ešte užívam anitkoncepciu a doberem ju až 5teho januára. Ale vďaka nej viem, kedy mi začne aj skončí posledná menzes, tak by som ten dotazník mohla poslať aj dnes, s tým, že na otázku poslednej menzes uvediem až január 2009. Ide o to, že v januári, keď budeme "pracovať" by som ten výpočet už chcela mať, preto to chcem poslať teraz. Myslíte, že môžem? Má to zmysel?
PS: nečítala som tu všetky príspevky.
Ďakujem za odpoveď