Dr. Eugen Jonáš

Príspevok v téme: Dr. Eugen Jonáš
ela

Dobrý deň.
Mám jednu dcérku (18 mesačnú) a dala som si spraviť u Dr. Eugena Jonáša výpočet pohlavia nasledujúceho dieťatka. Ak niekto poznáte jeho prácu, vypočíta z dátumu a času Vášho narodenia a narodenia Vášho dieťatka pohlavie nasledujúceho. Mne vypočítal že pohlavie nasedujúceho bude chlapec ale vypočítal aj dátumy, kedy je možné chlapca splodiť a kedy je možné splodiť dievča aj napriek tomu, že na vrchu výpočtu uviedol, že nasledujúce dieťatko bude chlapec. Môj manžel má z predchádzajúceho manželstva 2 dcérky, takže už má aj s našou malou 3 dcérky a ďalšie dieťatko už nechce, pretože v dnešnej dobe uživiť a postarať sa o budúcnosť štyroch detí nie je ľahké. To je manželov názor, ja by som veľmi rada mala ešte jedno dieťatko, lebo jeho dcérky z prvého manželstva s nami nebývajú, chodia k nám každú nedeľu na pár hodín (sú už väčšie majú svoje záujmy a priateľov) a ja nechcem našu malú odsúdiť na vyrastanie o samote. Potrebuje niekoho v svojom veku, s kým sa bude hrať a bývame na takom mieste, kde dcérka málokedy dochádza do styku s malými deťmi. Preto som si myslela, že si dám spraviť výpočet pohlavia Dr. Jonášovi a ak to výjde a on mi vypočíta chlapca, tak manžel bude súhlasiť ešte s jedným bábätkom. Ale manžel na také výpočty neverí a ďalšie dievčatko už nechce. Keby mal veľkú šancu, že bude mať chlapca, tak by sme sa ešte o jedno dieťatko pokúsili, aj keď mne je vskutku jedno, akého pohlavia by bolo, ja len chcem súrodenca k dcérke jej veku primeraného (manželove dcérky majú 13 a 19 rokov). Má niekto skúsenosti s tým, či sú výpočty Dr. Eugena Jonáša spoľahlivé?

hope

katus, ja som to tiez skusila preto ako pises, clovek proste neprestava verit a skusa a skusa. teraz chodievam na diva.sk a tam mi dava vypocet kedy mam najblizsie plodne dni. no co uz.. ked neskusime, lutovali by sme :-)

katus

Čaute žienky, ja som si dala vypracovať výpočet aj Dr. Jonáša aj v Gnostik centre u Dr. Kováčika. Jonášov mám skoro rok a zatiaľ nič, a Kováčikov asi pol roka takisto nič. Neľutujem tých peňazí čo som do toho dala, ale neverím týmto výpočtom. Ale keď je človek zúfalý vyskúša všetko.

adzina

Ahojte žienky. Poradí niekto aj mne? Mám za sebou 2 odumretia plodu asi v 10 týždni, 1 zamĺknutý potrat a neúspešné umelé oplodnenie. S manželom sme zdravý akurát ja som silnejšej postavy a mám už 39 rokov.Myslíte, že aj s takýmto niečom mi Mudr, Jonáš pomôže?Pre skúšku tam dnes zavolám. Som vďačná tomu kto vynašiel internet,a že sa s vami môžem takto spojiť a už nie som sama so svojim problémom.Dˇakujem

hope

Lubick: viem presne o com vraviis, snaziim sa sama zamestnat aby som nato nemyslela, ale nedari sa mi to lebo tuzba je silna. Nemam tu tie vitaminy, som este v praci ale zajtra ti napisem. Inac ked pojdes do lekarni normalne si pytaj nieco na planovane tehotenstvo, je toho teraz dost vela. Obsahuje to hlavne kyselinu listovu. Zatial tolko, papa

Ivka 1

Stres hrá veľmi veľkú úlohu pri ťažkostiach s otehotnením. Niekedy sa nedarí aj preto,že to veľmi,veľmi chceme
a už nás znervozňuje tá možnosť,že čo ak sa to ani tentokrát nepodarí.Niekedy sa stačí len trošku ukľudniť,viem,že to
je veľmi ťažké a dodať telu potrebné chýbajúce vitamíny a minerály.Najlepšie sú vyvážené zmesy minerálov a stopových prvkov. Z vitamínov je dôležitý vit.E a vit. B12.

hope

Lubick: ja mam ten isty problem, stale nic a obaja sme v poriadku, asi to bude stresom ktory si neuvedomujeme. Lekar mi teraz odporucil vitaminy pre planovane tehotenstvo, tak uvidime. Inac mam aj vypocet od Dr. Jonasa asi 6 mesiacov no zatial bez uspechu.

Ľubick

Ahojte, my sa už o bábo pokúšame 2 a pol roka. Mám za sebou už rôzne vyšetrenia, robili mi aj laparoskopiu a všetko je OK. Manžel už tiež bol na vyšetrení a je v poriadku. Už neviem čo mám robiť.

Ľubick

Ahojte, my sa už o bábo pokúšame 2 a pol roka a stále nič. Bola som už na rôznych vyšetreniach, robili mi laparoskopiu, všetko je OK. Manžel už má za sebou tiež vyšetrenie a tiež je v poriadku. Už neviem čo mám robiť.