Dr. Eugen Jonáš

Príspevok v téme: Dr. Eugen Jonáš
ela

Dobrý deň.
Mám jednu dcérku (18 mesačnú) a dala som si spraviť u Dr. Eugena Jonáša výpočet pohlavia nasledujúceho dieťatka. Ak niekto poznáte jeho prácu, vypočíta z dátumu a času Vášho narodenia a narodenia Vášho dieťatka pohlavie nasledujúceho. Mne vypočítal že pohlavie nasedujúceho bude chlapec ale vypočítal aj dátumy, kedy je možné chlapca splodiť a kedy je možné splodiť dievča aj napriek tomu, že na vrchu výpočtu uviedol, že nasledujúce dieťatko bude chlapec. Môj manžel má z predchádzajúceho manželstva 2 dcérky, takže už má aj s našou malou 3 dcérky a ďalšie dieťatko už nechce, pretože v dnešnej dobe uživiť a postarať sa o budúcnosť štyroch detí nie je ľahké. To je manželov názor, ja by som veľmi rada mala ešte jedno dieťatko, lebo jeho dcérky z prvého manželstva s nami nebývajú, chodia k nám každú nedeľu na pár hodín (sú už väčšie majú svoje záujmy a priateľov) a ja nechcem našu malú odsúdiť na vyrastanie o samote. Potrebuje niekoho v svojom veku, s kým sa bude hrať a bývame na takom mieste, kde dcérka málokedy dochádza do styku s malými deťmi. Preto som si myslela, že si dám spraviť výpočet pohlavia Dr. Jonášovi a ak to výjde a on mi vypočíta chlapca, tak manžel bude súhlasiť ešte s jedným bábätkom. Ale manžel na také výpočty neverí a ďalšie dievčatko už nechce. Keby mal veľkú šancu, že bude mať chlapca, tak by sme sa ešte o jedno dieťatko pokúsili, aj keď mne je vskutku jedno, akého pohlavia by bolo, ja len chcem súrodenca k dcérke jej veku primeraného (manželove dcérky majú 13 a 19 rokov). Má niekto skúsenosti s tým, či sú výpočty Dr. Eugena Jonáša spoľahlivé?

carolline

Peter s: pozri si spätné príspevky+aj tie na iných fórach kolkým to naozaj podla výpočtov NEvyšlo a potom sa ozývaj.
Ked je taký skromný ujo,prečo pýta za to prachy a nepomáha svojími výpočtami z čistej lásky k blížnemu?

elee

Dnes bol Dr.Jonáš na TA3 v relácii " Portrét". V pondelok večer o 21:30 to budú asi opakovať, kto má záujem.

peter s

Dobry den. Reagujem na prispevok od užívateľky carolline: mila carolline pochadzam z dediny v ktorej doktor Jonáš žije, teda Veľká Maňa. Jedno z jeho detí bolo mojim spolužiakom na ZŠ, a ďašie tiež celkom poznám. DR. Jonáš je jeden z najskromnejších ľudí a silne veriacich ako poznám. Ak ti nevieš pochopiť že on rozumie a ovláda niečo čo ti nie, to je tvoj problem. HMM mimochodim koľko slovákov má na konte 2 nominácie na Nobelovú cenu? A ty ich máš koľko? Pre tvoju informáciu DR. Jonáš na ničom nezarába ty trúba /nechcel som to písať ale proste si ma tvojim príspevkom donútila/, je to jeden z najskromnejších ľudí akých poznám aj ked on je ten kto by mohol vyskakovať. Rob len to čo vieš, hovor len o tom čo poznáš !!! OK?

andreaf

Ahoj Tina, skus pozret navody na tejto stranke: www.lpp.sk
treba kazde rano merat teplotu + sledovat hlien, zaznamenavat do grafu .. potom sa da po par cykloch predpokladat kedy pride ovulacia
Na rozdiel od Jonasa to nie je ziadne sarlatanstvo a pokial otehotneniu nebrania fyziologicke dovody na strane zeny alebo muza, je velka sanca do pol roka otehotniet. Vela stastia

tina

ahojte baby pokusame sa s manzelom o dietatko ale sa nam nedari poradi mi niekto ako vypocitat plodne dni skusala som aj podla dr,jonasa a nevyslo to

jirinka

Ahoj nie ja som nemyslela ten datum to chapem ale uz ked si to vsetko zadas tak sa ti tam vyhodi tabulka tych plodnych dni9 vypoctu a tie hodiny tam nechapem ci mam zacat pohlavny styk alebo skoncit

jirinka

Ahojik chcela som sa spitat skusala som ten vypocet na lunarium a nechapem ta hodina napr 4.52pm ako to je myslene ze to je po obede to chapem ale nechapem ze ci mam presne v ten cas zacat pohlavny styk alebop prestat je mi to hlupe a le napiste dakto