Som psychopatka?

Príspevok v téme: Som psychopatka?
MaybePsychopath

Dobrý deň. Čoskoro budem mať 17. Navonok pôsobím ako úplne obyčajné dievča, ktoré chodí do školy, dobre sa učí, má veľa priateľov, pochádza z normálnej rodiny... Som však o trochu iná, ako ostatní ľudia. Nemám žiadne emócie, ľudia ako takí pre mňa nič neznamenajú. Nemám výčitky svedomia, necítim strach, skrátka nič. Neviem, aké je to milovať niekoho, ani aký je to pocit byť milovaná. Moji blízki pre mňa nič neznamenajú, absolútne nič. Rada manipulujem ľuďmi a vedome im spôsobujem bolesť. Takmer z ničoho nemám strach, častokrát konám impulzívne. Prečítala som si milión článkov na internete, v ktorých sa písalo o psychopatoch a takmer všetko na mňa do bodky sedelo. Myslíte, že som naozaj psychopatka? V minulosti som totiž zažila dosť krutú šikanu, z čoho som následne dlho mala komplexy menejcennosti. Jedného dňa sa vo mne niečo zlomilo, skrátka vo mne vychladli všetky city. Plánujem s tým ísť aj za psychológom, prípadne psychiatrom, aby mi stanovil presnú diagnózu. (túto tému som tu už raz založila, no keďže sa mi dostalo málo odpovedí, rozhodla som sa to skúsiť ešte raz)

Snadka

aku krutu sikanu si zazila v minulosti? no vies, lebo ta sikana sa ti mohla iba snivat. povec co take ohromne si zazila? konkretne.

Nesnadko

Si psychopatka, ale urcite si aj krasna psychopatka (myslim vnutorne), kedze o tom rozmyslas a aj takto nad sebou. Kebyze si skutocna psychopatka, tak o tom nepises a nepriznavas sa, len sa z toho tesis. Si pseudopsychopatka a netrap sa, casom ta to prejde. Inak siel by som s tebou na rande, musi byt s tebou super kvakat na rozne temy. Si pre mna velmi zaujimava baba.

MaybeYouAre

Týrala si niekedy zvieratá ? Cítiš potešenie, keď iných vidíš trpieť ?
Pred šikanou si emócie mala ?