Depilacia dole

dena

dara,
na intimne miesta nepouzivat depilator, ale cisto len holiaci strojcek.Ide to hladko a rychlo, mas to za par minut a samozrejme neboli to.

dena

ja som sa holila ziletkou a stale sa mi to zapalovalo, ale uz zopar rokov pouzivat holiaci strojcek, je to skvele...
vyholi uplne hladko a nemam s tym ziadny problem.

kacicka

kazdemu vyhovuje nieco ine.mne najviac vyhovuje klasika:gel na holenie Gillette,kvalitna ziletka tej znacky a potom na ukludnenie dobre telove mlieko.

anikas

on nieje špecifikovaný, že je na bikiny alebo nohy, môžeš to použiť všade- aj na tvár, len si treba vybrať - osobne neodporúčam veet, ale na druhej strane ten môj, čo som neminula som dalala kamoške a tá bola spokojná.

treba ísť a vybrať si zo značky a podľa info, čo je priložené,
niektoré treba nechať pôsobiť cca 10 min, niektoré, 30, iné stačí len opláchnuť vodou.

určite to je lepšie než to holiť žiletkou

anikas

pokial chceš použiť depilačný krém, tak je veľa možností - opilca cca 100,SKK
VEET - cca 150,SKK (veľmi ho reklamujú, ale ja osobne som naň dostala alergiu, sú aj iné, teba ísť len do drogérie a vybrať si je viacej druhov

ja odporúčam depiláciu voskom - teplým - nohy celé cca 450, podpazušie - cca 100, bikiny - cca 100- 150SKK a vydrží to min. 3týždne super, a také, že by to ešte vydržalo aj 6 týždňov.ale je to individuálne.

tie krémy vydržia cca 3-4dni