Depilacia dole

gabkaa

ludia pomoooc....som si kupila veet a skusila a cela som polepena vsade od toho vosku....viete niekto ako sa to da rychlo odstranit???

bublik

a ma tu niekto skusenost s holiacim strojcekom od Merien? som sa o nom dopocula a rozmyslala som ze by to nemuselo byt od veci... ziletka je na prd.

IgorGSM

Kazdy co tu pise sprostosti typu ze priroda tam chcela chlpy a ze je to prirodzene je obycajny humusny nechutny idiot a komu nevadi mat chlpy na prirodzeni a pod pazuchou tak by sa mal ist liecit lebo si neviem predstavit nic nechutnejsie ako "vodny kamen" a smradlavy pot na chlpoch. To plati aj pre zeny a aj pre chlapov.

kikuuss

poslednych 5 di som sa tam dole musela holit kazdy den a cim castejsie sa holim tym viac je pokozka podrazdena a ide to tazko dolu, takze vcera sa mi vyhodili vyrazky z podrazdenia a strekla som si na to dezinfekciu Detol a uplne sa to skludnilo a ziadna vyrazka cize odporucam

AdamKrt

Holenie v protismere je sice ucinnejsie, ale niekedy ako pisete su tam vyrazky. Aj ked sa holim napr. na brade v protismere, byvaju obcas vyrazky.

A to preto, ze:
- moc clovek na to tlaci. Lepsie je 20x to z lahka prebehnut v protismere a napnut si pokozku, ako silnejsie na to tlacit.
- taktiez to chce dat si napr. balzam po holeni a o hodinu si ho aplikujte znovu.

Ak je tam dost vriedkov, nechajte si to zarast a pockat, kym sa to zahoji a je to uplne ciste a potom to zacat holit. Inac tie vriedky budete narusat pri kazdom holeni.

ddhhfff

pokial mam chlpk dlshei mozem sa oholit aj proti rastu a je to v poriadku,ale kebyze sa chcem dalsi den,alebo aj 3-4 dni potom a znova v protismere tak to su same vyrazky a chrasty,lenze v smere sice nemam vyrazky,ale neni to uplne dokonale..