Depilacia dole

tea

teplym voskom to boli ako cert ani to poriadne nejde, ak chces vyskusat, tak ho kupis v kazdej vacsej drogerke - veet, alebo sa opytaj svojej kozmeticky.

supka1

no jo to holenie je problem mne sa tiez vzdy vyhodia vyrazky a tiez mi vidno tie cierne bodky..asi nam treba na lejzer ist..

fiiha

ja sa tam holim aj pre to ze mi to pride hygienickejsie..a aj oral mi je prijemnejsi ked viem ze chlpy v ustach niesu pre chlapa asi velmi prijemne..ale je to nanic s tym holenim, ja aj ked som cerstvo oholena tak mi tie korienky presvitaju:(..

syma

playmate - ja som sa prvykrat oholila pred porodom, a potom sa to uz nedalo vydrzat ked to rastlo, takze v tom pokracujem, uz 7 rokov a vobec to nie je take ako pises a nerobim to koli mojmu muzovi!!!

playmate

baby, vy ste ale hlupe, to fakt sa chcete tyrat depilaciami koli chlapom a ich fetisom_? Neverim, ze vam to sposobuje prijemne pocity, skor je to ochotne prijata nutnost z vasej strany, alebo teda vas pocit menejcennosti. Ja si myslim, ze z estetickych aj praktickych dovodov je velka kapacita ochlpenia prilis, ale ked niektore dievcata "tam dole" od prirody prilis nezarastaju, alebo maju svetlejsie chlpky, nemali by ich vobec nijako upravovat a dalsia vec, pri extremnej kapacite si "to" pekne zastrihnut a na bikyny trebars depilovat je vporiadku /vsimla som si ze sa viac bavite o uplnom odstraneni pubickeho ochlpenia, fuj, nebojte sa mam to aj sama vyskusane, uz nikdy viac/. A jedna inspiracia: prehliadnite si kompletnu historiu -od zaciatkov az po dnesok- dievcata od PLAYBOY, takzvane "playmates" a kuknite si dobre ich sus;y a co vidite? ani jedna! nie je vyholena uplne, kazda ma to svoje chrakteristicke ochlpenie v plnej krase a teda ked oni su nieco ako idoly zenskej krasy, naco sa starat o dnesne modne avantirky a muzske infantilne predstavy,ha_? ...ja svojho milacika prekvapim vzdy nejakou peknou upravou a vidim ze ho tobohovsky vzrusuje. ...tak vyzerajte ako zenske a nie ako nezachlpene decka! co sme pedofilni_?

dena

dara
myslim, ze si to pochopila spravne.
ale ja mam strojcek, ktory ma vymenitelne nadstavce jeden na depilaciu a jeden na holenie a je to pre zeny.

syma

ja sa holim uz 4 roky a nemam problem pouzivam pansky holiaci strojcek gillete mach3,maju totiz na nadstavcoch modry alebo zeleny pasik, ktory zjemnuje chlpky a dokonale holi, nikdy mi nezostali ranky, len prve asi tri mesiace som si na to davala na to vodu po holeni niveu dezinfekcnu bez alkoholu, aby si koza zvykla, pretoze mi to zcervenalo, ale teraz je to OK, holim sa kazdy treti den,tak ako nohy

dara

dena,
myslis ,nie depilator co pouzivaju zeny na nohy? Ale holiaci strojcek co pouzivaju muzi?? Spravne som to pochopila??