Depilacia dole

gabcurik

skusala som palmolive medove a je to super len ta ziletka mi tam vadi,ale nasla som lepsiu ve-je to depilator philips satinelle HP 2844 kt. má 2 hlavy-1 na vytrhawanie a 2. na holenie .je to uplne bezpecne a neda sa stym porezat.vcera som si ju kupila,je fakt ze stoji 1299sk ale opalti sa,je to fantasticka vec ;-)

janinka1234

kremik-ja som si tiež kupila opilcu a som nechala až pol hodinu ..za 10minut mi nič nezmäklo..a po dalsie oni co dali tu skrabku k tomu tak je o ničom !vobec nestačí len s tym potahať..sem tam mi iba niečo zobralo

kremik

ja pouzivam depilacny krem opilca a je to o nieco pomalsie a vobec to pri rasteni nepicha, aj ked nevyhoda je ze je to dost neprakticke lebo 10 minut krem musi posobit a nesmie prist do styku so sliznicou, ale vysledok je lepsi ako po ziletke, tou mi to poriadne ani nejde

petraaa

ahojte.mam taky jeden maly problem s depilaciou.stale ked si oholim imtimne partie...v oblasti bikin..sa mi vyhodia neprijemne vyrazky...skusala som uz vselico mozne.mydla,peny na holenie.vsetko.a neviem co mam robit..moze prosim niekto pomoct?MAM CHLAPCA...A CHCEM SA TOHO CIM SKOR ZBAVIT..vopred vam dakujem za radu..

janicke

ja som skusila uz 2xbrazilsku depilaciu a musim povedat ze je to uplne o niecom inom, aj ked prvy krat to boli viac, po 2dnoch vsak nic necitite, druhy krat to trvalo len 15minut. takze niet sa coho obavat,a chlpky nerastli minimalne tyzden a pol,

miša

zuzana, chcem sa ťa opýtať, či si to antibiotické mlieko alebo roztok kupuješ v lekárni, alebo si to dávaš predpísať u doktorky.Lebo ja som sa na to pýtala v lekárni a povedala mi, že sa niečo také dáva len na predpis.