Depilacia dole

mircoMY33

klasicka depilacia voskom ale viskusaj iba trochu a tym viskusas ako to znasas lebo kazda to velmi dobre neznasa

marten

caute ..mam 21 rokov a mam strasne chlpate ruky aj nohy uz som ich skusal parkrat oholit ale bolo to dobre na par dni teraz mam chlpy dlhsie a tvrdsie .....zvazujem navstivit kozmeticky salon a dat si ich odstranit aspon voskom,len to ze som chlapec mam s toho viac obavi...myslite ze ma to sancu???

marrrk

ahojte kozmeticky ja najme kvoly hygiene ale i kvoly estetike praktizujem depilaciu podpazusia i bruska no rad by som i intym casti a neviem ako nato proste chulostna prozba k neznamemu a nieto este k znamemu ak teda ti to nerobi problem prosim odpis najlepsie z okolia VK,Sahy,LC!!! dakujem !!!

D_nika

a este... aka je brazilska depilacia?

poradte mi, ja mam strasne tmave a dost hrube chlpky (som tmavovlaska, tak sa to odraza aj dole dost zretelne) a tiez su dost pichlave.. a kazdy den sa holit? ani nahodou, sak by som bola ako krvava babika... (obcas sa mi par miest zapali a tie si potom zrezat... uff, neprijemna predstava..)

D_nika

aky je tvrdy vosk?? nepoviete o tom nieco viac? horuci poznam, ale tvrdy?? kolko tak cca moze stat taka depilacia intim partii? nerobia to zrejme vsade, vsak?

tina

ahojte.. u každého človeka je to individuálne.. niekto sa rád holí niekto nie.. mne sa to osobne páči kvôli hygiene.. ja som kozmetička a uznávam depiláciu ale záleží aj od hrúbky chĺpkov od typu, najčastejšie vydrží až 4 týždne depilácia teplám voskom, ja osobne odporúčam a keby niekto chcel som z Nitrianskeho kraja.. rada pomôžem ;))

aness

kto je z okolia Lučenca a má záujem-len ženy prosim robim to v mojom salone.fakt je to výborná vec a dlho je miesto hladké a mam aj gel proti zarastaniu chlpkov /folisan/ a penu na spomalenie rastu. ANESS