Bolesti pri moceni

Príspevok v téme: Bolesti pri moceni
koralovka

Ahoj.
Dva tyzdne dozadu som absolvovala kompletne lekarske osetrenie, sono, sonografiu, kultivacne rozbory, rozbory krvy, vsetko..po bolestivom moceni a pichani v boku (mala som podozrenie, ze ide o oblicky). Dvaja rozni nezavysli dr mi nic nenasli, dokonca aj moc poslany na rozbor bol uplne cisty a ja neviem, kde hladat problem.
Zapalmi trpim uz od mala (mala som diagnostikovanu zmensenu oblicku nasledkom coho som do svojich 15r bola sledovana nefrologom), momentalne (mam 25) tak cca 5-6x do roka sa vacsinou preliecujem na zapal mocovych ciest. Myslela som, ze aj tentokrat to bude dalsi zapal, pretoze som sa nan zrovna doliecila cca dva mesiace dozadu, avsak lekari mi nic nenasli. Bolest vsak pretrvava, rovnaka, ako pri zapale - bolest pri moceni, niekedy je vacsia, niekedy mensia, najviac bolestive je to na konci. Rano sa casto budim na nutkanie ist sa vymocit, ale nieje to akutne. Oblickove kamene sa neukazali,krv v moci nebola pritomna. Naozaj si neviem vysvetlit, co to moze byt, ci priznak niecoho horsieho, alebo mam len podrazdenu sliznicu. Nemal niekto podobnu skusenost ? Uz to trva dost dlho. Bolesti v boku vymizli, s nicim inym problem nemam, len s rezanim na konci mocenia.

mjanik

mimmi-robíš chybu,lebo jedine akupunktúra ti to dá do poriadku.Zapamätaj si akupunktúra lieči podstatu-pôvodcu choroby ,lieky nie

talujsia

Mimwi to sa čudujem, že ti ich nikto doteraz neporadil:-O Lebo čo sa stretávam, tak väčšinou mi hovoria, že na tieto problémy im zabrali práve tieto lieky. Mala by si ich vyskúšať a nasadiť si ich.

mimwi

Stracenka: Ver mi, že sa už nechcem trápiť:(:( Len mne tieto tablety nikto neporadil a tým pádom som nevedela, že sú účinné aj na takéto problémy. Ako dlho by som ich mala užívať aby ma vyliečili?

stracenka

Tieto problémy majú viaceré ženy a tiež som si nimi prechádzala... viem presne, čo prežívaš a nie je to vôbec príjemné..po pravde ťa ľutujem, že sa tak dlhodobo trápiš a že si ešte nevyskúšala wobenzym, ktorý je na takéto bolesti ako stvorený...mne ho poradil lekár a tiež aj kamarátka..ani som nerozmýšľala a hneď som si ich nasadila lebo bolesti pri močení boli u mňa na nevydržanie:(:(..no našťastie keď som ich začala brať, tak sa mi to postupne strácalo a teraz už vyše roka mám pokoj a vôbec sa mi bolesti nevrátili..

mimwi

Mjanik: To nemienim podstúpiť ale ďakujem ti za tvoju reakciu:) Nájde sa tu ešte niekto, kto by mi poradil čo by mi mohlo pomôcť?

mimwi

Koralovka: Správne som pochopila, že dôvod tých problémov je tvoja zmenšená oblička? Ľutujem ťa, po pravde si neviem predstaviť, že by som mala od mala neustále takéto problémy. Mňa to trápi teraz nejaké dva mesiace a už som z toho šedivá, lebo sa poriadne nemôžem ani vycikať:( Veľmi ma to páli až štípe a neviem, čo už robiť. Skúšala som rôzne čaje, mastičky a nič mi nepomáha:(

koralovka

Ja povod svojich zapalov poznam, na to som sa nepytala. Pytala som sa ci mal niektovpodobny problem, ze po zapaloch sa citi opat chory, ale doktory v moci ani v ziadnych inych vysledkoch nic nenasli, avsak bolest pri moceni stale pretrvava.

celebrita

keďže tento problém pretrváva a nedarí sa ti ho zbaviť tak myslím, že by bolo dobré hľadať problém napríklad aj v imunite, pre niečo tie problémy vznikajú, keby si mala imunitu v poriadku, tak by sa ti ani zápaly neustále nevracali ;)