Bolesti pri moceni

Príspevok v téme: Bolesti pri moceni
koralovka

Ahoj.
Dva tyzdne dozadu som absolvovala kompletne lekarske osetrenie, sono, sonografiu, kultivacne rozbory, rozbory krvy, vsetko..po bolestivom moceni a pichani v boku (mala som podozrenie, ze ide o oblicky). Dvaja rozni nezavysli dr mi nic nenasli, dokonca aj moc poslany na rozbor bol uplne cisty a ja neviem, kde hladat problem.
Zapalmi trpim uz od mala (mala som diagnostikovanu zmensenu oblicku nasledkom coho som do svojich 15r bola sledovana nefrologom), momentalne (mam 25) tak cca 5-6x do roka sa vacsinou preliecujem na zapal mocovych ciest. Myslela som, ze aj tentokrat to bude dalsi zapal, pretoze som sa nan zrovna doliecila cca dva mesiace dozadu, avsak lekari mi nic nenasli. Bolest vsak pretrvava, rovnaka, ako pri zapale - bolest pri moceni, niekedy je vacsia, niekedy mensia, najviac bolestive je to na konci. Rano sa casto budim na nutkanie ist sa vymocit, ale nieje to akutne. Oblickove kamene sa neukazali,krv v moci nebola pritomna. Naozaj si neviem vysvetlit, co to moze byt, ci priznak niecoho horsieho, alebo mam len podrazdenu sliznicu. Nemal niekto podobnu skusenost ? Uz to trva dost dlho. Bolesti v boku vymizli, s nicim inym problem nemam, len s rezanim na konci mocenia.

modroocka333

lieky. to ano to je alfou a omegou. mne sa osvedcil Wobenzym je to liek a na taketo problemy ako stvoreny. lebo riesi problem ktory ma trapi ale zaroven aj lieci imunitu co je super. cize ked sa z problemu dostanes tak potom si lieky nechas nasadene uz len na podporu imunity a tym padom vies do buducna takymto problemom predchadzat.

klaudusinka

- harpera -
- áno na lieky sa zameraj, čo by si robila s nejakými vitamínmi? ktoré sú určené len na dáku podporu, prevenciu, ale nie na riešenie problému? keď má človek zápal, alebo bolesti pri močení znamená, že niečo nie je v poriadku tým pádom to treba riešiť a jednoznačne čo najskôr liečiť a keďže liek je slovo od slova liečiť, tak neni podľa mňa čo riešiť -
:) :)

harpera

Cize prioritne pri problemoch treba hladat lieky ano? Doplnky nie to je zbytocne dobre tomu rozumiem podla toho, co pisete? Nemylim sa? Chcem si to ujasnit aby som rozumela tomu :)

celebrita

to je síce pravdou, ale aj tak stále lepšie, keď to dôjde neskôr ako vôbec, je dosť podstatné aby sme si to uvedomili, bolesť pri močení nie je normálna, ani nič také akonáhle sa problémy začnú treba sa k nim postaviť čelom a nasadiť si liečbu

demza

Je veľmi podstatné si to uvedomiť ako si napísala aj ty sama, len často si to uvedomíme až keď máme nejaké zdravotné problémy a keď potrebujeme dostať sa z nich von :/

celebrita

keď je raz niečo liekom, tak je to určené na liečbu, to ti nenapadlo? toto je vec, ktorú je veľmi podstatné si uvedomiť :)

dadulamil

Mimwi ani ja si toto nemyslím, nestresuj sa vôbec to toto nemusí byť, len netreba to nechať tak, ale treba to riešiť. Imunita môže spôsobiť problémy, o ktorých kedysi by sme ani netušili

demza

Potláčať potláčajú len doplnky rôzne, ale toto je liek, ktorý je priamo určený na liečbu imunity, čiže rieši problém ako taký, nepotláča ani nič podobné, ale lieči a v tom je hlavný rozdiel :)

dariell

@demza a tento liek vie ozaj vyliecit problemy s imunitou? nie je to len jeden z tych, ktory iba potlaca problemy????

mimwi

mjanik: Nestraž ma prosím ťa! Nemyslím si, že by som mala choré srdce!:-( Keby som ho mala, tak na to by mi hádam doktori prišli! Tomuto čo si napísal vôbec neverím!
Kornutka: Ďakujem ti veľmi pekne za reakciu. Snáď aj mne pomôže, keďže som ho už začala užívať:-)