Bolesti pri moceni

Príspevok v téme: Bolesti pri moceni
koralovka

Ahoj.
Dva tyzdne dozadu som absolvovala kompletne lekarske osetrenie, sono, sonografiu, kultivacne rozbory, rozbory krvy, vsetko..po bolestivom moceni a pichani v boku (mala som podozrenie, ze ide o oblicky). Dvaja rozni nezavysli dr mi nic nenasli, dokonca aj moc poslany na rozbor bol uplne cisty a ja neviem, kde hladat problem.
Zapalmi trpim uz od mala (mala som diagnostikovanu zmensenu oblicku nasledkom coho som do svojich 15r bola sledovana nefrologom), momentalne (mam 25) tak cca 5-6x do roka sa vacsinou preliecujem na zapal mocovych ciest. Myslela som, ze aj tentokrat to bude dalsi zapal, pretoze som sa nan zrovna doliecila cca dva mesiace dozadu, avsak lekari mi nic nenasli. Bolest vsak pretrvava, rovnaka, ako pri zapale - bolest pri moceni, niekedy je vacsia, niekedy mensia, najviac bolestive je to na konci. Rano sa casto budim na nutkanie ist sa vymocit, ale nieje to akutne. Oblickove kamene sa neukazali,krv v moci nebola pritomna. Naozaj si neviem vysvetlit, co to moze byt, ci priznak niecoho horsieho, alebo mam len podrazdenu sliznicu. Nemal niekto podobnu skusenost ? Uz to trva dost dlho. Bolesti v boku vymizli, s nicim inym problem nemam, len s rezanim na konci mocenia.

Kornutka

mimwi: Mne wobenzym veľmi pomohol, mala som nepríjemné bolesti pri močení a po užívaní enzýmov žiadne bolesti. Treba ich užívať dlhodobejšie a podľa pokynov na letáku, prípadne sa opýtať v lekárni, kde ti poriadia.

demza

Nie je liek ako liek, na imunitu je vhodný Wobenzym, to je liek na liečbu imunitu, mnohé iné veci na imunitu sú len nejakými doplnkami, vitamínmi, ktoré dokážu imunitu podporiť, ale nedokážu ju liečiť a v takomto prípade je práve tá liečba nesmierne dôležitá.

harpera

Ake su to lieky na imunitu?Je liek ako liek alebo su medzi takymito liekmi aj nejake rozdiely na ktore pri kupe a tym padom aj pri uzivani treba na to brat nejaky ohlad?
Aby som si vedela spravne vybrat?

dadulamil

Áno treba jej pomôcť, s tým s vami súhlasím, najlepšie liekmi, ktoré sú priamo na liečbu imunity určené :)

demza

Mjanik, tento problém asi dva roky dozadu bol mojím verným spoločníkom, nevedela som sa ho zgabať a to som robila kadečo len aby to šlo a nič. Poviem ti, že pri tomto veľkú rolu zohráva imunita a to v akom je stave v akej je kondícii.

mjanik

mim..nuž ako myslíš.Chyba môže byť až v srdci...z neho sa teplo dostáva do tenkého čreva a odtiaľ do moč .mechúra a preto pri močení to páli-akupunktúra.Poznámka-nenavštevujte kadejakých akupunkturistov,ktorí v podstate nie su akupunkturisti.Kazia meno akupunktúre a vám nepomôžu!!!!!

mimwi

Stracenka: Je to smutné ale je to asi tak, že mi vôbec nič nemuselo byť! Len sa bohužiaľ nenašiel nikto, kto by mi ich poradil a to bola najväčšia chyba:(:( A koľko tabliet denne? Či to bude v príbalovom letáku všetko napísané? No a ešte by som sa ťa chcela spýtať, koľko tabletkové balenie sa predáva?

stracenka

Veď áno, tvoja chyba to nie je, že ti ich doktor neporadil... keby si o nich vedela a hneď od začiatku ich užívala, tak by si už vôbec nemusela mať tieto problémy!.. no mala by si ich užívať dovtedy, pokiaľ nepocítiš zlepšenie... keď to bude mesiac, tak to bude mesiac, keď dlhšie, tak dlhšie... neboj sa, uškodiť ti nemajú ako:-)

mimwi

Mjanik: Som presvedčená o tom, že chybu nerobím! Môj brat sa na to dal nahovoriť a vôbec mu to nepomohlo. Boli to zbytočne vyhodené peniaze! A ja to isté nemienim spraviť! V tomto som sa poučila na chybe cudzieho, čo sa mi väčšinou nestáva:-)